Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy valakinek gyereke lehessen abortusz után?

Figyelt kérdés
Régebben más eljárással csinálták ha minden igaz és az a hír járta, hogy utána nem biztos, hogy lehet gyereke.

2014. dec. 12. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

Igen fejlett a technika eben egyet ertunk,pelda kepnek leirom az en tortenetem.


Harom evel ezelott volt egy abortuszom,sajnos ,vartuk nagyon a picit de egesseg ugyekbol adodva meg kellet szakitani,

Ra egy evre endometriozis mutetem volt,a hormonok nem eppen jok,a ciklusaim kuszak,es lett egy myomam,stb,stb,

Es nem jott,ossze azota sem a terheseg!

Szoval en tudom es biztos hogy az abortusz miatt,lett a sok noi problemam,es nem esem teherbe,mert az abortusz ota,2-3,mm csak a mehnyalkahartyam,barmelyik ciklus napon ultrahangoznak,

Termeszetesen kiprobaltam mar sok mindent amivel segithetnem a megfoganast,de semi :-(

Igen is van kockazata es veszelye az abortusznak!

Aki teheti jol gondolja meg ,mar ha nincs olyan betegsege ami kihatna a magzatra !

2014. dec. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
24%
Ez sok tényezőtől függ. De minden abortusz után -20% a teherbeesés esélye.
2014. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!