Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Normális, hogy már nem tudok...

Normális, hogy már nem tudok barátnőként nézni rá?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, a kórházban ismerkedtünk meg 2 éve, mindketten váarandósan voltunk kórházba. Már volt 2 abortusza mielőtt szülte a lányát. Most elmesélte hogy terhes és elveteti. Engem ez nagyon bánt, mert nem védekezett soha.
2014. dec. 19. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Az én szemszögemből nem normális, hogy emiatt nem tudod barátnődként nézni, más szemszögéből meg érthető.

Ezt neked kell tudnod.

Nekem van olyan barátnőm, akinek 2 abortusza volt, soha nem bánta meg, viszont olyan emberi értékekkel rendelkezik, hogy nem lehet nem szeretni.

2014. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem értem a problémád, vagy másképp mondva irigylem, hogy ennyi gondod van a mai helyzetben, hogy ráérsz ezen gondolkozni.
2014. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember olyan barátokkal vegye körül magát, akikkel megegyezik az értékrendje. Ha neked ez nem fér bele, akkor nem kell vele barátkozni. Jobb őszintének lenni, mint felesleges látszatkapcsolatokat fenntartani, és hazudozni egy életen át, hogy jóban vagytok. Ha nem szimpatikus, ne barátkozz vele!
2014. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Épp az a gond hogy szeretem és szimpatikus
2014. dec. 19. 17:15
 5/11 anonim válasza:
Akkor szeresd a hibájával együtt
2014. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. dec. 19. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Azért én ezt nem csak "hibának" nevezném. Én kerülném a társaságát, mert nem lehet túl épeszű nő.
2014. dec. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az az Ő élete... a döntéseit nincs jogod megkérdőjelezni. Nem normális szerintem, hogy valakit ettől teszel függővé, hogy a barátod marad-e vagy sem. Nem tudhatod épp milyen élethelyzete van, és azt sem mennyire nehéz ezt a lépést megtennie.

Sőt azt sem tudhatod, miért nem védekezett...

2014. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De, mindent tudok.
2014. dec. 21. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális az amit érzel,mert egy abortusz után a legtöbb nő mindent megtesz azért,hogy ez ne forduljon elő mégegyszer.Azt kellene megérteni,miért ezt a megoldást válsztja,biztonságos és humánus fogamzásgátlás helyett.
2015. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!