Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes és 6 napos terhes...

8hetes és 6 napos terhes vagyok. Csütörtökön és pénteken is barnáztam. Ha elmegyek egy közeli kórházba, ott meg fognak nézni? Nem oda tartozom, ráadásul szombat van.

Figyelt kérdés
Hìvtam az orvosom, nem vette föl a telefont. Nagyon aggódom, hogy mi lesz. Nem szeretném elveszìteni a picit! :(
2014. dec. 6. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg progipótlás kellene. Én is többször pecsételtem az első trimeszterben, mindegyiknél azonnal mentünk a klinikára, hogy ellenőrizzék a terhességet. Szerencsére nem volt baj, de olyankor mindig megemeltük átmenetileg a gyógyszeradagot.


Mi mentünk péntek este, vasárnap reggel, hétfő éjszaka, azonnal foglalkoztak velem. (Szeged, Női Klinika) Nekem is van saját orvosom, de ilyenkor abszolút nem volt fontos, hogy ki néz meg, hanem az, hogy AZONNAL segítséget kapjak.

2014. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Melyik kórház van közel? Elvileg el kell, hogy lássanak!
2014. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A jàszberényi. Vidéki vagyok. Elértem az orvost, azt mondta, ameddig nem vérzem, nem kell bemenni a kòrhàzba, csak pihenjek... nem tudom, talàn jobb lenne, ha làtna orvos.
2014. dec. 6. 10:48
 4/10 anonim ***** válasza:
A barna is vér, csak kicsi a mennyisége!
2014. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én bemennék. A barnázás is vér, ha nem is friss. Legalább megnyugszol.

Ha progeszteronpótlás kell, akkor, ha lehet, ne egyezz bele az Utrogestanba, kérj Duphastont vagy mást, mert az Utrogestan hüvelygolyó országos hiánycikk, de a szájon át szedhető is egyre kevesebb helyen kapható, a Duphastonnal ilyen gond nincs.

Nem lesz semmi baj. :)

2014. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hetesen volt rozsaszin folyasom.hajnali fel egy volt. Wc papiron vettem eszre.azonnal koltottem a parom sirva h menjunk ,ert felek. Megvizsgaltak raadasul hetvege volt. Es megnyugodtam meg uh-n is megneztek a picit.minden rendbe volt halistennek.meg kell vizsgalniuk!sztem nekik se lenne jo a lelkuknek ha istenoriz az o b*zisaguk miatt menne el egy elet
2014. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi újság, Kérdező?
2014. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam ultrahangon, dobog a szíve, nagyon boldog vagyok! :) A barnázást haematóma okozza, 16x6 mm-es. Sokat kell pihennem, és Duphaston-t szedek. Nagyon bízom benne, hogy semmi gond nem lesz. Csak van egy 16 hónapos kisfiam, mellette elég nehéz pihenni.
2014. dec. 9. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden jó akkor, örülök. :) Pihengess, amennyire tudsz, és gratulálok a picihez. :)

5&7 voltam

2014. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hematómám, az elején tényleg feküdjél, nem csak pihenés kell. Aztán már lehet lazábbra fogni a 10. héttől, de nekem amikor sokat mozogtam mindig jött ki valami a hematómából, egyszer egyben is kijött az egyik. Mert kettő volt. Az ijesztő volt, mert nem vérzés volt, hanem olyan barnás kis zacskó kb. azt hittem a baba. Csak mondom, hoyg ne ijedj meg azonnal, ha valami ilyet is tapasztalsz. De én mentem azonnal dokihoz, jól kinevetett, de inkább nevessenek, mert én meg megnyugodtam. Engem már nem érdekel ki mit mond, és gondol, ha úgy érzem gond megyek az ügyeletre, vagy a dokimhoz. Inkább megyek többször feleslegesen mint egyszer nem, amikor kellett volna.
2014. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!