Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Azt szeretném kérdezni hogy...

Azt szeretném kérdezni hogy abortusz után 2-3 héttel mennyi esélye van a teherbe esésre? Tudja vki?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 17:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet terhes. Nem is értem, hogy gondolhatja valaki, hogy az abortusz fogamzásgátló. Terhességi tesztet kellene csinálnia... Arra már nem térek ki, hogyan lehet valakinek ennyi esze... Én sterilizálnám, ha abortusz után 2-3 héttel védekezés nélkül szexelt újra. Aztán jöhet a sok mákvirág meg jogvédő lepontozni.
2014. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet,de ab. után 6hétig nem lehet szexuális életet élni,és kb amúgy is 6.hét után jön meg először..
2014. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lévén te azonnal kidobtad a barátnődet az abortusz után, nyilván nem lehet terhes tőled!!!!!!!!!!!!!

Az előző mondatot erősen zárójelbe kell tenni, mert még mindig meg vagyok győződve arról, hogy kamuzol,és provokálásnak szántad.

Hogy mindeni értse, miről is van szó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Szerintem barátunk rá van kattanva az abortuszos témákra, és ha nem talál, kreál egyet!

2014. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az a gáz a mostani kérdésedben, hogy először azt írod egy ismerősödről van szó, és tudod, hogy nov elején volt ab-ja, közben valaki ír arról, hogy a barátnődről van szó, mire közlöd, hogy ő már csak egy ismerősöd. Nos érdekes megfogalmazás, hogy tudsz az abortuszáról.


Szerintem térj át a Hoxára, hátha ott még etethetsz valakit.

2014. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Egy abortusz azért nem kis beavatkozás. Utánna még 2-3 hétig nem ártana regeneróldni a szervezetnek. Nem véletlenül javasolja az orvos, hogy 6 hétig ne erőltesse meg magát, és "pihenjen". Másik rész: nőgyógyász irhat fel tablettát, és ezen a kérdésen nem kell mindig agyalni. Az abortusz nem játék, van, aki már egy alkalom után többé, vagy nehezen esett teherbe. Vannak, akiknél ez nem befolyásolta, de ezt nem érdemes kockáztatni.
2014. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Abortusz után 2-3 héttel még tiltott a nemi élet... 6 hétig semmi szex.
2014. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy tiltott némileg erősnek érzem. Csupán csak nem ajánlott. Van, aki ugyan abban a ciklusban azonnal teherbe esik és kihordja a babát. Tehát ezt mindenki maga dönti el!!

De hogy válaszoljak a kérdésre:

1. Igen lehetséges!!!

2. Abortusz után megnézem azt a nőt aki azonnal teherbe akar esni...

2014. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!