Hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elèg hosszù a törtènetem!

Èn egy 29èves fiù vagyok! A törtènetem ott kezdődik, hogy szeptember vègèn kiderült, hogy a baràtnőm terhes lett! Nagy volt az öröm szinte az egèsz csalàdban! Tervezgettünk hogy s mint legyen, kerestem jobban fizető munkàt, ment minden!

Aztàn eljött a fordulòpont a 11.hèt vègère! A baràtnőm hirtelen 360fokos fordulatot vett ès egyfolytàba csak a kifogàsokat kereste, hogy nem akar a szüleihez szülni, pedig igen jò körülmènyek közt lett volna a gyerek, meg hogy ő tùl fiatal (24èves)!!

Vègül a 12hèten, november elejèn elvetette ès egyszerűen nem tudom feldolgozni!! Szeretnèm megölelni, megpuszilgatni, magam mellè fektetni a gyerekemet............ès màr soha nem kaphatom vissza.......èrtitek?????

Mondjàk hogy majd lesz màsik valaki màstòl.........de ez nem igaz emberek.........ő nem lesz ugyanaz!!!

Csak rà tudok gondolni........nem tudom mi tèvő legyek.......ez akkora fàjdalom!!!:( :( :(



#terhesség #abortusz #gyerek elvesztèse
2014. dec. 18. 20:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
21%
ez eléggé kegyetlen dolog... semmibe vette a döntésedet, hogy te meg igenis, szeretnél gyereket?
2014. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Igen semmibe!!!:(:(

Ès ffi lètemre lehet hogy tùl èrzèkeny vagyok de ő egy èlet volt, az èn èletem ès hogy ennyire nem tudjàk ezt àtèrezni.......tènyleg nem hiszem el!!!:(:(

2014. dec. 18. 20:23
 3/32 anonim ***** válasza:
48%
ez abszolút nem szégyen senkinél sem, hiszen végülis a te gyereked is (lett volna :\ ) Mindenesetre erősen elgondolkoznék ennek a kapcsolatnak a jövőjén, hogy tudnék-e ezek után élni vele...
2014. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nincs min gondolkodnom, mèg màsnap otthagytam, pedig őrülten szerelmes vagyok belè........

De csak a gyerek miatt èrzek iszonyatos fàjdalmat ès hàt nem tudom hogya tovàbb.........lehet ezek utàn folytatàs..........nem tudom......semmi de semmi nem tud örömet okozni.........

2014. dec. 18. 20:33
 5/32 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem, csak egy kicsit más a helyzet és én nő vagyok. ha beszélgetni akarsz írj nyugodtan
2014. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
43%
Hagyd ott azt az érzéketlen embert, nem érdemel meg téged.
2014. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok!!

Olyan szörnyű ez a vilàg, most ùgy èrzem nincs is helyem benne!!

Szerintetek elmùlik ez az èrzès vagy legalàbb enyhülni fog??

Teljesen tanàcstalan vagyok hogy mit tegyek, màr kezdek teljesen tönkremenni.......nem tudok enni, inni, lefogytam 16kg, elgesztettem a munkàmat mert leszartam, feladtam azt is.........mindenem összeomlott, mintha kettètörtèk volna az èletem.......

2014. dec. 18. 22:56
 8/32 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, ha nagyon mellényúlok, de szerintem kamu a kérdés!


Már a sztori is sánta egy kicsit, a 11. hét végére változott meg a barátnő, és még gyorsan belefért az időbe az abortusz is. Vagy az, hogy november elején volt meg a műtét, és a srácnak 6 hét alatt sikerült 16 kilót ledobnia, illetve elvesztenie a melóját. Azért ez sem így megy.

De a kérdező hozzászólási is tele vannak olyan szavakkal, szófordulatokkal, amit kevés pasi ejt ki a száján, főleg ilyen mennyiségben.

A lényeg, hogy szerintem a kérdező abortuszellenes nő, aki férfiszemszögből is be akarja bizonyítani az álláspontját, és adott esetben ezt a kérdést rángatja majd elő bizonyítékként.

Van még egy tippem, le sem írom, mer bár nem lehetetlen, de kevéssé valószínű.

2014. dec. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad ... Nem élhetsz a történtek hatása alatt .. Hidd el idővel könnyebb lesz . Igazából ezt a gyermekvállalás dolgot alaposan át kellett volna rágni az ex pároddal .. Lehet hogy o csak azért ment volna bele ebbe az egészbe , mert miután besikerült a gyerek látta te mennyire boldog vagy .. Viszont o utána belátta , hogy kényszerből gyermeket szülni nem lehet ..Igen , elég csúnyán végződött a történetetek .. De hidd el ebből még talpra lehet és kell is állnod !
2014. dec. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek nyolcassal, ez szerintem is inkább egy abortuszellenes nő kamu kérdése.


Ha mégsem, akkor bocs.

2014. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!