Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt abortusza mennyi...

Akinek volt abortusza mennyi idő után mondta el a párjanak?

Figyelt kérdés
Ha nem tőle volt terhes. Mennyi idő után mondtatok el?
2015. febr. 9. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Talán négy öt hónap után, de csak mert akkor volt egy olyan helyzet hogy elő tudtam hozni. Az elmúlt kapcsolatainkról beszéltünk.

Nyilván senki nem ezzel kezdi amikor járnak, de nem egészséges elhallgatni se, szerintem ez így pont jó volt, az elején voltunk és adott volt a beszédhelyzet is.

2015. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Én is a legelején, elő napokban, amikor ismerkedtünk. Megbeszéltük a védekezést, hogy már sajnos volt abortuszom és gyógyszert nem szedek, nem is lehet, nem is szeretnék úgyhogy marad az óvszer, vagy a család :)

Pár hónap múlva azt mondta, jöhet a család. Két gyerekünk van.

2015. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszi a hasznos választ. Ezért érdemes volt ma felkelned ;)

A páromnak volt. Nem beszélt róla amíg nem került képbe hogy kis családunknak a kutyán kívül legyen egy újabb tagja. Ha előbb mondja el se nézek rá máshogy, vagy ítélem el. Nem hiszem hogy minden stimmel azzal aki emiatt otthagyna valakit..

Amúgy a mikor szerintem nem mindenkinek olyan fontos. A legjobb akkor amikor úgy érzed hogy el akarod mondani. Ha ez azonnal van akkor azonnal, ha csak évek múlva akkor meg akkor. De azért észben tartani hogy ha odáig juttok a kis könyvön ott lesz, amit látni fog és furán nézne ha addig erről semmit nem tudott volna :)

2015. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hozzátenném hogy én nem tudnák belemenni abba hogy megszakítsa a terhességét, még ha nem is tehetek ellene semmit akkor is megpróbálnám meggyőzni, de mégsem csinálnék és csináltam belőle balhét amikor elmondta mert nem én voltam vele ott abban a helyzetben.
2015. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első hónapban mondtam el. Elég titkolózós, egyáltalán nem őszinte kapcsolatból léptem ki előtte és mivel a jelenlegi párommal már az első pillanattól kezdve éreztük, hogy szükségünk van egymásra, ezért volt az első 1-2 hét után egy "kezdjünk tiszta lappal" beszélgetésünk. Olyan dolgokról, amiket rossz lett volna ha más embertől tudunk meg. Azóta is mindent megbeszélünk és lett egy kisfiunk is. :)
2015. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elmondani,csak ha szeretnéd.
2015. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!