Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek helyes dolog ha...

Szerintetek helyes dolog ha valaki így viselkedik a szülővel ha megtudja hogy abortusza volt?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerős családról van szó. A lány megtudta hogy az anyjának fiatalon abortusza volt a nő őt is sokáig egyedül nevelte jó kapcsolatuk volt. Amióta ezt megtudta a lány elköltözött nem beszél a nővel. Nekem fura hogy valaki ennyire megrögzött abortuszellenes hogy ezért elítéli azt a nőt aki megszülte,felnevelte. Még nem is hallottam hasonló történetet. Ti mit gondoltok erről?
2015. jan. 13. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem helyes a magatartása.
2015. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Én anyukámnak is volt abortusza, és ezért nem itélem el, mert meg volt rá az indoka, biztos az ő anyukájának is megvolt, és ha ezt nem érti meg akkor magában keresse a hibát.És most itt nem azokról beszélek aki már a 10-dik abortuszon voltak túl, mert az olyat már Én is elitélem, de ha 1 volt mint az Én anyukámnak is, akkor annak biztos jó oka volt, és nem csak poénból vetette el.
2015. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A nőnek joga volt elvetetni, a lányának joga van elítélni ezért. Ez van.
2015. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Joga van elítélni? JOGA?

Örüljön neki, hogy hogy tetőt adott a feje fölé, etette, itatta, gondozta, nevelte, szerette. Ha van olyan ember, a földön, aki pusztán csak ezért nem beszél többet az anyjával, az akassza fel magát.

Nem helyes, biztos megmondanám az ilyen bolondnak a magamét.

2015. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Adja fel az elveit csak mert az anyja? Az anya így járt, megtette vállalja a következményeket. Gondolom senki nem kényszerítette abortuszra. Én megértem a lányát.
2015. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyenek miatt tartom álszentnek a legtöbb abortuszellenes hozzászólasat. Mondd már meg miért fontosabb neked egy olyan magzat akit nem ismertel azzal az emberrel szemben aki felnevelt?
2015. jan. 13. 17:38
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Jó, azt tudjuk, hogy Te mindenkit szívedből megvetsz aki abortuszra megy, lejárt lemez.

Az ilyen ember egy önző, ítélkező hülye. Ennek a nőnek nem elvei vannak, hanem vmi baja, ott fejben!

Elég nagy kár, hogy vannak a magadfajták is, akik lehet még ebben a baromságában támogatják is.

2015. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Az a nagy baj hogy magadfajták vannak "kedves" utolsó. Hogy miért védem a magzatot? Mert ő nem tud. a nő aki teherbe esett vele, nem nem anya, tud védekezni. Nem kellett neki a gyerek, megölte. Így fogadja el hogy ő meg a másik gyerekének nem kell ezután a tett után. Ha neki volt választási lehetősége akkor a lányának miért nem lehet? A szemetekben ő szent mert felnevelte a lányát? És? A másikat meg megölte.Nehogy már ti szablyátok meg mit érezhet és mit nem, a nagy erkölcsi felsőbbrendűségetekkel.
2015. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hirtelenjében 3 lehetőség jut eszembe:

1, A kiscsajnak annyira nincs semmi dolga, hogy ráér az anyja lánykori abortuszain agyalni... kellene neki valami hasznos elfoglaltság.

2, valami szektás agymosott lett szerencsétlen... (ugye komoly vallásba nem fér bele az intolerancia)

3, de abból, amennyit leírtál az is lehet, hogy az anyja mindentől tiltotta, se pasi, se buli, semmi... és utána szembesült vele, hogy az anyjának volt fiatal kora, amitől őt meg "puszta szeretetből" megfosztotta... na ebben a harmadik esetben viszont igaza van.

2015. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Írogathatsz, nem érdekel. Unnom a semmit mondó, nyálas, álszenteskedő szövegeléseidet.

Menj ki az utcára a jehovák mellé és terjeszd az igét.

2015. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!