Volt valakinek abortusza mostanaba?

Figyelt kérdés
Segitseget azaz infokat szeretnek a tagitasrol h mik a lepesek es vle vannak e fajdalmak?

2015. febr. 18. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek fájdalmak. Előtte elaltatnak, amikor felébredsz, már túl vagy rajta.

Egy epegörcs sokkal rosszabb.

2015. febr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De en nm szultem meg es bekell fekudnom elotte tagitasra!es attol felek
2015. febr. 19. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Ne félj a fájdalomtól!


Igen, állítólag nagyon fáj a tágítás, legalábbis barátnőm szerint, akinek vetélés miatt volt a műtétje, előtte szintén tágítottak.


Kibírod, túléled. A baba meg nem.

2015. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
22%
Lehet hogy neked ez látszatra könnyebb út,vagy törvényileg végrehajtható; de az abortusszal gyilkosságot követnél el! Amint a magzat megfogan, az egy élet.
2015. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem nagyon fáj erősebb menstruációs görcs szerű fájdalmat érzel az első félórában.Nem mondom hogy ne félj mert Én is féltem (no nem a fájdalomtól)de simán ki lehet bírni.Nem akarlak azzal biztatni hogy nem fáj semmi egyátalán de nekem szinte semmi fájdalmam nem volt de magas fájdalomküszöböm van.Azt hiszem fejben is eldől ez is

2015. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút semmi fájdalmam nem volt...csak az első fél órában akkor is enyhe görcs... és a körülöttem lévőknél se nagyon... kevés akinek iszonyú fájdalmakat okoz, szerintem inkább kicsi a fájdalomküszöbük :) Reggel bemész ,felhelyezik, 2 óráig nem kellhetsz fel , aztán pihensz egész nap. Másnap reggel bevisznek a műtőbe,elaltatnak, mire felébredsz vége.. szintén semmi fájdalom. Vérzés viszont lesz, van akinél sok van akinél kevesebb.. nekem megszakításokkal de majdnem 2 hétig volt...) Lelki fájdalmak viszont lehetnek... Én abszolút nem akartam, beteg is volt, végig erős voltam és biztos magamban. Azóta? sokszor azt gondolom, rosszul döntöttem:) ...
2015. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!