Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt valakinek abortusza amit...

Volt valakinek abortusza amit altatás nélkül végeztek? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
Félek az altatástól, hol végeznek Magyarországon altatás nélkül abortuszt? (Bp-i vagyok)
2014. okt. 5. 19:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Sehol nem végeznek altatás nélkül! Kicsit morbid hogy te ébren akarsz lenni amikor kivégzik a gyereked...
2014. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Érdekes akkor, hogy a kórházi előírásokban miért szerepel hogy joga van ezt kérni a páciensnek? Nem kötekedni akarok, hiszen én kérdeztem, viszont a google-ből már a 20. honlapot nyitom meg ahol arról írnak hogy az altatás mellett erre is van lehetőség viszont konkrét helyet nem. és igen ébrenszeretnék lenni, nem szeretnék pánikrohamot kapni altatás előtt.
2014. okt. 5. 19:53
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Az igen! Remélem van!
2014. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ezt az orvossal kell megbeszélned, azért nem találsz konkrét kórházat.

Amúgy nem véletlenül végzik altatasban.

2014. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mindenféle műtétet lehet altatás nélkül végezni,mert vannak olyan emberek akik különböző eü panaszok miatt nem műthetőek,viszont te ezt "csak úgy" alapon maximum egy magán klinikán kérheted,és még ott sem biztos.
2014. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Hát nekem is altatásban volt. Figyi, nem nagy ügy...


Először is, altatás nélkül, és őgy hallottam, hogy valamennyit azért érzel, és állítólag brutálisan fáj.


A másik: én is pánikbeteg vagyok. Amikor műtöttek, akkor is rivotrilon voltam. Nagyon be voltam szarva előtte, de nem kérdezték, hogy akarom-e vagy sem. Még a mátőasztalon is ilyen hülyeségeket beszéltem, hogy úgy érzem meghalok, stb. De aztán beadták és képzsakadás. Nem lett semmi baj. Manapság már nem veszélyes, ez amúgy sem mály altatás, az egész tart vagy 5 percig, és aneszteziológus is lesz ott, ki fogja számolni, hogy neked mennyi gyogyó kell. Ne aggódj, nem lesz semmi bajod. Kitartást!

2014. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem kell félni. Mond el ezt a dokinak is, ő tudni fogja mi kell rá. Amúgy nem lesz időd pánikolni, megszúrnak, képszakadás és kész is. :)

Engem már 4x altattak aztán még itt vagyok.

2014. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hát engem nem csak "megszúrtak és képszakadás".. Először is megkérdezte a nő, hogy jó-e a könyökhajlatomba, mondtam, hogy igen, akárhányszor voltam vérvételen, mindig megjegyezték, milyen jó vénáim vannak. Na ez a nő 4x szúrt meg, mire közölte, hogy lehet, kézfejebe kéne. Attól viszont nagyon f*stam, igy megkértem, próbálja meg mégegyszer. Sikerült neki. Azóta halálosan félek az altatástól, csak én nem hiszem, hogy nem fogok felkelni.

A kérdésre térve: én is mindenhol olvastam, hogy végzik altatás nélkül is, de gondolom ezt külön kell jelezni, és nem is minden orvos csinálja. Nekem fel sem merült a kérdés, hogy altassanak-e, vagy sem.

2014. okt. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát. én is iszonyatosan félek egy rossz vérvétel után, áhh hazudok kapásból 3 rossz vérvétel jut az eszembe, legutóbbi kórházi látogatásomnál elég nehézkesen került be az egyórás infúzió, végig sírtam utána az egészet annyira féltem miután megtörtént is. leszedték oké, a tű bent maradt. 4 órát végigsírtam csendben és remegtem, már a tudattól is h bennem volt belém tettek valamit, az mégrosszabb már most kivagyok hogy nem leszek tudatomnál nem félek a fájdalomtól elég magas a küszöböm de ezektől a dolgoktól nem kicsit esek pánikba és kelek ki magamból
2014. okt. 6. 01:33
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Akkor hord ki és szüld meg,ennyit!
2014. okt. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!