Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit mondhatnék neki hogy leáljon?

Mit mondhatnék neki hogy leáljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőmről van szó aki pár nappal ezelőtt elvetetett egy babát, hogy aztán könnyebben szülhessen. A babaprojektet jövőhéten akarják kezdeni. Adjatok tanácsot hogy mit mondjak neki hogy rossz dolgot tesz és ez nem így működik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


2015. márc. 1. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, nem ezert vetette el, ez csak jo urugy neki amivel valamilyen hazugsagot leplez.
2015. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy hazudik mert elég régóta vagyunk barátnők és a gyerekem keresztanyja is. Anyagiak rendben vannak. Nem tudom mit gondoljak már róla.
2015. márc. 1. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha igaz h ezért vezette el a babàt akkor nem való anyànak ez önzőség vagy nem is tudom minek nevezzem. Gusztustalan.

sztm.nem érett még az anyasàgra

2015. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha ez tényleg igaz, akkor csak annyit tudok rá irni, hogy a hölgyemény tuti nem normális, valami pszichiátrián lenne a helye, nem pedig az anyaságon kellene gondolkodnia.

Remélem, hogy nem igaz az sztori.

2015. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez vagy kamu vagy te vagy naiv. Egy anyasagra vágyó nő nem megy ilyen degeneralt állítás miatt abortuszra.
2015. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. márc. 1. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Semmit.Sz@rd le.
2015. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kamu. Sokkal kisebb a valószínűsége (véleményem szerint 0%),h emiatt könnyebben szülne, mint annak,h az abortusz miatt nem lehet gyermeke. Ez kb. olyan, mintha kitalálnám,h a kocsimmal nekimegyek egy kamionnak,h ha legközelebb karambolozok, már fel legyek készülve. Csak kihagyom a számításból,h lehet,h ottmaradok.

A másik: megnézném azt az orvost, aki ezt jóváhagyja. Amennyire én tudom az abortusz nem úgy zajlik,h besétálok, és közlöm,h abortuszt szeretnék, majd ezt kérésemre azonnal megteszik.

2015. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Na hat gyermekes édesanya letedre vagy Te vagy ilyen buta es naiv vagy a barátnőd egy idiota vadbarom. Kezdjük ott, hogy abortusz utan 6!!! Hétig tilos a nemi elet es nem is tudom mennyi idővel utana lehet majd csak elkezdeni próbálkozni egy ujabb babával.

A masik dolog, hogy Isten mentsen meg egy gyermeket egy olyan anyától aki tenyleg azert vezet el egy masik gyermeket, hogy aztán a következővel ne szenvedjen annyit

Egy 3 eves gyerek sincs Ennyire önző...en nem szoktam rosszat kívánni de ezek miatt a nok miatt veszik egy kalap alá azokat a nőket akik ilyen műtétre kényszerülnek pedig ez nagyon sokaknak borzasztó lelki fájdalommal es bűntudattal jar... Es akkor besétál a kórházba egy ilyen no es valoszinuleg örömmel es dalolva bólint ra a beavatkozásra. Borzasztó ha ez igaz... Szavak sincsenek ra! Bar sztem provokatív jellegu a kerdes es kamu is mert ilyen nem igaz h létezik.

2015. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert szulne konnyebben?
2015. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!