Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondhatnék még ezenkívül...

Mit mondhatnék még ezenkívül megnyugtatót a barátnőmnek? Kisfia lesz megint, pedig lányt akart és most valósággal összeomlott.

Figyelt kérdés
Nem tudok neki már értelmeset mondani, majd lenyugszik és kész, nem kell mondanom semmit? Csak azt hajtogatta hogy neki miért nem jár végre egy kislány ő miért nem érdemli meg, már a férjét is szidta hogy az nem tud lányt...Próbáltam neki mondani hogy másnak nem is lehet gyereke, de ez csak olaj volt a tűzre. Ráadásul nekem van egy lánykám is és még azt is mondta hogy bezzeg nekem milyen szerencsém van stb. Nem tudok rá haragudni, mert az ideg beszél belőle, de normális dolog ez hogy ennyire kiakadt? Mit lehet ezzel tenni?
2012. jan. 20. 18:43
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
belehelyezkedni nem tudok az érzéseibe mert én is szerettem volna ezt is azt is de sose éreztem ilyet hogy ki8szúrás lenne bármelyik nem ...örültem volna 2 fiúnak vagy 2 lánykának is..
2012. jan. 20. 18:47
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi fia van már?
2012. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2.
2012. jan. 20. 18:49
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyám - akinek 3 lánya született, pedig ők is szerettek volna egy fiút - azt mondta, hogy egy kottából, egy hangszerrel egyféle zenét lehet játszani. :)
2012. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták az ultrahangon, hogy lányom lesz.Lányt vártam hetekig, lánynévvel mentem szülni.Megszületett, és az orvos azt kérdezte, hogy hívják a kisfiút. :-) Meg se tudtam szólalni, nem volt fiúnevem.Végül azért eszembe jutott egy név.1-2 perc volt a döbbeneté, aztán már csak az öröm maradt.Ja, és harmadik fiam!
2012. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Sosem tartottam normális dolognak, ha valaki ennyire elvakultan tud nem örülni egy bizonyos nemű gyereknek.....hogy odáig fajul, hogy a férjét szidja meg téged, nem semmi. Az ilyen hisztivel semmit nem tudsz szerintem kezdeni, majd beletörődik, ha megszülte és meglátja, mennyire szereti. Addig meg hisztizzen. Nem tudom, én megértem, mert nekem is van ismerősöm aki mást akart mint ami lett, de hogy ennyire kikészüljön tőle valaki, hát azt már nem tudom felfogni...
2012. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is most várom a második fiamat.Nekem is kicsit nehéz volt "elfogadni" elsőre,hogy megint fiú.Amikor először közölte velem uh-on az orvos,azt hittem lefordulok az ágyról,csalódást éreztem,vágytam én is egy rózsaszínbe öltöztetett lányra.De mára úgy beleéltem magam,hogy mondtam a férjemnek,ha most lányt mondanának,lehet most csalódnék:)Szerintem ő is így lesz vele,majd meglátja,ahogy telik az idő,megnyugszik,és ha már megszületett,rá sem fog gondolni,hogy ő lányt akart volna!A pozitívumot kell benne meglátnia,hogy a fiúk mennyire össze fognak majd tartani,és mennyi örömet szereznek!32 hetes km.
2012. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is két fiam van, én is szerettem volna egy kislányt de azért nem kadtam ki ennyire,mikor megtudtam,hogy a második is fiú. Keresztanyám mesélte(neki is 2 fia van),hogy a másodiknál biztos volt benne,hogy neki aztán lánya lesz, akkoriban még nem mondták meg az ultrahangon a nemét, így aztán mikor megszületett a baba,mondták neki,hogy fiú, és meg sem karta nézni, épp csak rápillantott, aztán a babát elvitték , és majd csak később kapta vissza, addig volt ideje gondolkodni, és borzastó bűntudata lett,hogy milyen rossza anya,hogy nem örül a saját gyermekének,alig várta ,hogy vissza vigyék, és mikor vissza vitték a kisfiát, nem győzött beteleni a kisfia szépségével és nagyon boldog volt. A barátnődnél is csak első reakció ez szerintem, és ha majd kicsit lenyugszik és elgondolkozik akkor észhez tér,nem hiszem,hogy kevésbé fogja szertni a saját gyerekét amiért fiú és nem lány, úgyhogy szerintem hagyd békén majd megnyugszik magától.
2012. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy hülye. Azt, hogy másnak egy sincs. Azt, hogy örüljön, hogy egészséges. Azt, hogy a fiúk anyásabbak. És megint azt, hogy hülye.
2012. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Majd a következő lány lesz!!!! (nekem is 2 fiam van)
2012. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!