Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha valaki abortuszra megy, az...

Ha valaki abortuszra megy, az onnantól szerepel minden orvosi adatlapján? Például a háziorvosnál is?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,legalábbis én nem észleltem,de én magánorvosnál voltam ami nem is szerepel sehol,nem kórházban.Egyébként mindegy is,mert titoktartás kötelezi az orvost,nem mondhatja el.Ettől függetlenül ha orvosnál voltam,és szóba került,nem tagadtam le,mert orvosnak nem kell hazudni.
2015. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe, de azért szeretek tisztában lenni dolgokkal. Persze, nem tagadja le az ember, de viszont azt azért nem szeretném ha utána minden orvosi adatlapomon szerepelne ilyesmi.
2015. ápr. 3. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
De pl ha gyereket vállalsz, ott nem érdemes letagadni. A kiskönyvbe is beírják.
2015. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A háziorvoshoz csak akkor kerül el, ha te viszel róla papírt. Viszont ha bármi más okból kórházba kerülsz, vagy műtenek, megkérdezik az eddigi műtéteket. Ott érdemes megmondani.

Nekem nem volt abortuszom, viszont egy spontán vetélésem igen. Mindig szerepelt a papíromon, hogy második terhesség első gyermek. Zavart is, hogy ritkán kérdeztek rá mi lett az első terhesség vége.

2015. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!