Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jogosítvány orvosi alkalmass...

Atti2 kérdése:

A jogosítvány orvosi alkalmasságit csak háziorvosnál lehet meg újítani, vagy üzemorvosi szolgálatnál bárhol meg lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kórházi üzemorvossal csináltattam, de az már kb. 7-8 éve volt, nem tudom, jelenleg mik erre a szabályok.
2013. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tessék

[link]

2013. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 éve vizsgáztam. Akkor a csoporthoz kijött egy doki az igazolt, ezt a részt nem tudom ezért biztosan. Egyszerre mindenkinek csinálták ott. A megújítás az mindenképp háziorvos.
2013. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor tanultam akkor a sulihoz kijött egy doki és az vizsgált meg minket máshonnan is lehetett vinni igazolást ha nem volt nagyon régi, azt üzemorvosnál kellett.

Én tavaly csináltattam másik jogsit mert elhagytam vagy ellopták, akkor a háziorvos engem az üzemorvoshoz zavart, pedig ő is megcsinálhatta volna, de ahogy én ismerem az ilyesmit lepasszolja másnak inkább...

2013. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!