Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz előtt muszály tágítan...

Abortusz előtt muszály tágítani a méhszályat?

Figyelt kérdés

Nem szültem még,ezért gondolom hogy muszály lessz de mindenhol olvasom hogy rettenetesen fáj,kb milyen érzés és mennyi idő alatt helyezik fel?

És a beavatkozás mennyi idő?? Úgy tudom csak kábítanak..emlékezni fogok rá? Tudni fogom mi zajlik körülöttem? A babát sajos nem tarthatom meg anyagi és szerelemi gondok miatt!

18/L



2015. ápr. 8. 13:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Muszáj, mivel valahogy fel kell jutni, kiszedni a babát. Fáj, mint egy erősebb menstruáció (de csak olvastam róla, nem tapasztaltam, szerencsére). Nem fogsz emlékezni rá, altatnak.
2015. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
ismerősnek valami pálcika szerűséget tettek fel, egész éjszaka tágította, mánap volt műtét. nem szabad érezni,fájnia,mert akkor valami nem stimmel.
2015. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
Fog görcsölni a hasad a lamináriatol(méhszáj tágító),nem vészes,erősebb menzesz.Másnap megmutenek,nem fogsz semmit érezni,altatnak.Kb. 8-10 perces a beavatkozás.Nyugi,ne felj.Nekem 16 évesen volt,és sajnos gyógyszer mellett 4 évvel ezelőtt.Akkor már nem tagitottak,mert van egy gyermekem,szültem már.
2015. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A Laminaria egy pálcika szerű akkor,és ezt bennem hagyják egész éjszakára? Tudok majd tőlle pisilni?
2015. ápr. 8. 13:23
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
Igen,tudsz.A gonoszkodokkal ne foglalkozz.
2015. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Hogy jön ide a pisilés? Nem a hüvelyedből pisilsz.
2015. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De mégis milyen anyagból van?
2015. ápr. 8. 13:36
 8/27 anonim ***** válasza:

5-re

többféle módszer létezik, bnőmnek pont a pálcikás technikát alkalmazták.



de miért kell lepontozni lepontozó???????????akármikor leírom plusz egyéb részletek ha kérdezik, mindig lepontoznak. kívánom ez legyen a legnagyobb örömöd az életben :)

2015. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
*2-es voltam
2015. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"1. lépés: A méhnyak tágítása


Azoknál, akik már szültek, műszerrel: 4–12 mm átmérőjű 0,5 mm-enként vastagodó fémpálca sorozattal – egyre vastagabb pálcákat helyeznek fel a méhnyakba, és így tágítják.


Azoknál, akik még nem szültek, vagy császármetszésük volt:


Kémiai anyagból vagy tengeri növények kiszáradt rostjaiból gyártott pálcát (ún. lamináriát) helyeznek fel, amely nedvesség hatására megduzzad; ez 6-8 óra alatt kitágítja a méhnyakat

Gyógyszerrel, melyet a méhnyak csatornájába vagy a hüvelyboltozatba helyeznek, ami 4-5 óra alatt fellazítja a méhnyakat"


[link]

2015. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!