Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz, a 12. hét után,...

Abortusz, a 12. hét után, volt-e valakinek?

Figyelt kérdés
Arra a kérdésre keresem a választ, volt-e már valaki, hasonló helyzetben, vagy, valami ismerőse, és mit lehet tenni. 13 hetes terhes vagyok, Uh szerint, egyébként, csak 12 (menzesz szerint) 20-án mentem először orvoshoz, azaz a 11.héten, és nem szeretném megtartani. Amikor én orvoshoz mentem, még belefértem volna, az abortuszba, ugyanis a két másik császármetszésem miatt, nem tudok újabb terhességet vállalni, és ezt anno, az orvosom is így látta, aki azóta, sajnos elhúnyt. A második császárom közben derült ki, mennyi összenövésem van, a gyermeket is alig tudták kivenni, miatta. Aztán agyvérzés-gyanú miatt, CT-re is kellett vinni. Gerincérzéstelenítést kaptam, mely sajnos, nem hatott, amikor felvágtak, éreztem, aztán bealtattak. Amikor hazajöttünk, akkor vérezni kezdett a sebem, hematoma, aztán vadhús keletkezett. Nagyon megszenvedtem. A ksebbik fiam, fejlődése kissé lassabb, a szülés miatt, speciális fejlesztésre szorul. A kórházban, mivel uh szerint 12 hetes voltam, 20-án nem végezték el az abortuszt, azt mondták, szüljem meg. Aztán voltam több orvosnál, és pszichiátriai szakvélemény kellene, hogy nem tudom vállalni. Az állami pszichiáter vallási okok miatt, nem adta ki az igazolást, a maszekét, meg nem fogadják el-állítólag.Az ideggyógyász, és a második nőgyógyász megmondta, látszik, hogy alkalmatlan vagyok újabb terhességre. Sajnos, az a nőgyógy., akihez először mentem, nem vette figyelembe az utolsó menzim, és semmit.Meg sem hallgatott. A jogszabály szerint, ha az orvosi intézmény miatt kerültem időhátrányba, akkor meg kell szakítani a terhességet, mert az ő hibájuk de nem tudom, hogyan kell ezen az úton elindulni. Mint írtam, kioktatás nem kell.
2015. máj. 1. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
19%
11. héten mentél. Előtte mire vártál?!
2015. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
14%

"belefértem volna, az abortuszba"


Hát nem. Későn mentél!

2015. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező sajnos nem tudok érdemi választ adni a kérdésedre, de kedves ketteske, takarodj innen a francba és boldogíts mást!
2015. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
97%
Betegjogi képviselőt keress fel, ők többet tudnak segíteni. De SOS, mert a végén minden létező határidőből kifutsz.
2015. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki írt valami bíztatót. A 11.héten, még meg lehetett volna csinálni, a védőnővel is megbeszéltem. Az alpári válaszok nem érdekelnek, aki nincs a cipőmben, nem is érthet meg, és ne is oktasson, külön kértem, nem vagyok rá kiváncsi. Én tuom, miben vagyok. Nem is értem, miért kell kioktatni? És, milyen alapon? Aki bírál, az istennek hiszi magát, gondolom
2015. máj. 1. 18:51
 6/74 A kérdező kommentje:
Előtte mire vártam? A második szülésem óta, két éve, csak január-december-novemberben volt menzeszem, előtte nem. Émelygés, hányinger, fantommozgás, a második császárom után folyamatos, a szétvágott beleim miatt. Most sem terhességgel mentem, hanem felfázással, mert már egy köhögésre is nagyon fájnak a petefészkeim
2015. máj. 1. 18:54
 7/74 anonim ***** válasza:
43%
Hogyan, milyen védekezés mellett sikerült teherbe esned?
2015. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Óvszer, a másodiknál megy gyógyszer mellett estem teherbe, nem vagyok felelőtlen, védekeztem, ahogyan, a másodiknál is. 40 éves vagyok, és nem tartom felelőtlennek magam..
2015. máj. 1. 18:56
 9/74 anonim ***** válasza:
20%
Én is 40 vagyok, 3 gyerekkel. A 3. nem tervezett baba. Azóta rettenetesen odafigyelünk a védekezésre. Én a helyedben duplán védekeztem volna, ha tudom, hogy ennyire nem szabad teherbe esnem!!!
2015. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
63%
A második gyerek után miért nem köttetted el magad? Nem bántásból, csak ha tudtátok h többet nem szabad szülnöd az lett volna a 100%os védekezés. Én tuti megcsináltattam volna.
2015. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!