Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás után ki...

Terhesség megszakítás után ki mit érzett?

Figyelt kérdés
Egészségügyi okból történt szerdán a műtét. Eddig igazából semmi bajom nem volt csak kevés vérzés ma pedig mintha két oldalra húznak szét a méhem kis alvadt vér is jön. A doki sajnos az égvilágon semmit sem mondott mi a természetes vagy mi a baj én voltam a hibás ha kérdezni mertem
2015. máj. 1. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom normális, húzódik össze a művi úton megnyitott méhszáj, természetes jelenség. A vérezgetés is oké, de ha napokig fáj és egyre több vér ürül, azonnal menj dokihoz! Jó egészséget!
2015. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem sürgősségi kaparásom volt, nem kellett tágítani, mert kitágultam és utána én nem éreztem semmiféle fájdalmat. Én véreztem de nem olyan nagyon, úgy gondoltam, normál az a mennyiség. De lehet azért nem véreztem olyan sokat, mert majdnem elvéreztem, mire műtőbe toltak.

Csak akkor fájt a méhem, mikor ezek után egészséges terhességem volt és császároztak, na utána jó darabig fájt a méhem, kábé 4 hónapig fájt hébe-hóba, most már majdnem egy hónapja nem fáj. És érdekes, mert se természetes szülés után nem volt ilyen-elsőt úgy szültem-se amikor természetes úton vetéltem el nem fájt.

Szerintem változó, valakinek fáj, valakinek nem, valakinek elsőre nem fáj, következőleg fáj...

Jobbulást a méhednek és a lelkednek!

2015. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen előbb jönne rendbe a lelkem mert azóta csak bőgök és bőgök
2015. máj. 1. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt utána semmim, pár napig véreztem egy kicsit, de alvadt vérrel nem találkoztam. Az orvosok semmiről nem tájékoztattak, mire kell figyelnem műtét után (tisztálkodás, nemi élet, tampon használat), mindent az internetről olvastam. 5 hete volt abortuszom, most jött meg a menzeszem, szóval mostmár minden mehet a régi kerékvágásba.

Mivel nem tervezett baba lett volna lelkileg nem viselt meg (bár a műtét előtt rámjött a sírógörcs), egyedül azt sajnálom, hogy soha nem tudom meg hogy nézett volna ki :(

2015. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!