Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Én 18éves vagyok, a barátnőm ebben az évben tölti be a 18-at, 2 hete szeretkeztünk, majd kiderült aktus végén, hogy kiszakadt a gumi, most kellett volna megjönnie neki, még egyenlőre nem volt, ha esetleg terhes, az abortuszhoz kell-e az ő szülőjének a beleegyezése? Vagy mivel hogy én már elmúltam 18 és az én ill. mi gyerekünk én is elég vagyok ehhez a művelethez?

Köszönöm a segítséget és kérem, ne ítélkezzenek felettünk a témával kapcsolatban, tudjuk hogy lehetett volna fogamzásgátlót szedni vagy 72 órán belül esemény utánit, felelősség teljesebben viselkedni.



2015. febr. 23. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen mindegy te mennyi idős vagy, ha a lánygyerek nem töltötte be még a 18at akkor kell a szülöi hozzá. Na hoppá, kénytelenek vagytok vállalni a felelőséget. Illetve gratulálok ahhoz, hogy egy ártatlan embert életet készültök kioltani!
2015. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te lehetnél 35 is és a barátnőd 16, akkor is kellene a szülők beleegyezése és ez érvényes a 17 éves barátnőd és 18 éves te esetetekre is.
2015. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell a szülői beleegyezés, mivel a lány nincs 18 éves.
2015. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hoppá, úgy látom az első válaszoló mégis csak ítélkezett.Egyébként köszi a válaszokat és tudjuk h felelőtlenség volt, nem kell még rátenni...
2015. febr. 23. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

De MIÉRT? A kérdésedből úgy tűnik, tisztában vagy azzal, hogy létezik esemény utáni. Csak azt mondd meg, hogy ha már láttátok, hogy kiszakadt az óvszer, ráadásul pont akkor, mikor a lánynak valószínűleg ovulációja volt, MIÉRT nem mentetek el és vette be a lány?

Komolyan, őszintén érdekel.


Egyébként ha a lány nincs 18, akkor kell a szülői beleegyezés, teljesen mindegy, hogy te hány éves vagy.

2015. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem, hülyeséget csináltunk, kész, nincs mentségem..
2015. febr. 23. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
De mire gondoltál? Hogy "ááá, úgy sem lesz terhes?" Hogy lehet semmire se gondolni?
2015. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem érdekel hogy azt írtad ne ítélkezzünk. Akkor is fogok.

Ha voltatok ilyen felelőtlenek hogy nem figyeltetek oda vállaljátok a felelősséget is. Felnőtt ember vagy! A barátnőd is az lesz mindjárt. Ha szexelni van eszetek akkor legyen arra is hogy vállaljátok a felelősséget.

Elgondolkodtál azon hogy hány ember akar gyereket s nem sikerül mert meddő? Ti meg csak úgy eldobnátok a saját gyereketeket. Gondolj bele. 18 éves vagy..

Az a magzat semmiről nem tehet. S ha most a barátnőd elmegy abortuszra lehet ha már tudatosan akartok gyereket akkor nem fog összejönni.

Imádkozz hogy ne legyen terhes a barátnőd ha nem akarjátok a babát.

2015. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

"Elgondolkodtál azon hogy hány ember akar gyereket s nem sikerül mert meddő?"

Ez továbbra sem azok hibája, akik NEM akarnak gyereket. Ez pont ugyan olyan baromság, mint amikor azt mondják, hogy mindent meg kell enni mert Afrikában éheznek. És? Ha megeszem, aztán meg kihányom mert rosszul leszek, akkor nem fognak Afrikában éhezni? Ha megszülöm a nem kívánt gyereket, aztán gyűlölöm egész életében attól a Katinak lesz gyereke? Na ugye...

Ettől eltekintve teljesen egyetértek veled kedves utolsó.

2015. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha két hete volt az aktus, akkor csináljon a lány terhességi tesztet!

Lehetőség szerint kettőt, két nap eltéréssel, reggeli pisivel.

Aztán annak fényében agyalni a továbbiakon.

Minden másra már válaszoltak!

2015. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!