Hogyan zajlik az abortusz?

Figyelt kérdés
Hány napot kell kórházba lenni? A pálcát mennyi időre helyezik fel? A vérzés milyen erősségű és hetekig tart? Vitettek betétet a kórházba?
2015. máj. 9. 14:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha még nem szültél akkor 2 nap. A pálcát csak akkor helyezik fel ha még nem szültél hogy a méhszáj kitáguljon. A műtétet altatásban végzik 10 perc nem érzel belőle semmit. A vérzés kb. 5-6 napig tart. Betétet feltétlenül vigyél mert ott nem fogsz kapni!!
2015. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. A tágitótól fellehet kelni vagy végig feküdni kell vele? Nagyon zavaró ha fent van vagy lehet tőle éjszaka pihenni, aludni?
2015. máj. 9. 15:27
 3/9 anonim válasza:
100%
Vécére kilehet menni. Azt nem érzeg hogy fent van csak ketd görcsölni a hasad.
2015. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Aludni fogsz tudni!!!
2015. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Délután bemész, nem szült nőknek estére tagitò este 6 után ENNI Inni tilos a beavatkozásig. Reggel kapsz egy bogyot, ami segít az altatasnal. Betolnak, elaltatnak és 15 perc múlva kijossz. Már az ágyadba kell készíteni a betétet, mert visszatérve felkelni nem fogsz tudni érte. A vérzés akár két hétig is Tarthat! Én antibiotikumot kaptam rá a kontrollon.
2015. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
www.abortusz.hu
2015. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Reggel fél8-ra kellett bemennem a kórházba, pedig előtt nem szültem és ilyenen sem estem át soha. A pálcát 9 körül helyezték fel, ami csak akkor pár percig volt kellemetlen, menstruáció előtti görcshöz hasonló, 12 előtt jött a műtős srác és elkísért a műtőbe, ahol egy szúráson kívül semmit nem éreztem, az injekció után rögtön elaludtam és amikor felkeltettek már túl voltam a műtéten (kb 5perc), visszavittek a szobámba, kaptam betétet is, de egyébként is volt nálam. Négy órát kellett bent töltenem még a kórházban, este még véreztem, másnap reggelre más egyáltalán nem. Biztosan mindenkinél másképp zajlik, de a rengeteg rossz ellenére amiket olvastam az interneten, nálam tényleg ennyi történt, amit most leírtam Neked.
2015. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem kell elötte befeküdnöd. Nekem 1 hete volt. Reggel 7 körül kell bemenned,kitöltik a papírokat kapsz egy ágyat. 8 körül elvisznek vizsgálatra akkor felhelyezik a pálcát (ha szültél akkor nem kapsz) utána kapsz 1 gyógyszert ami nyugtató/altató hatású! A pálca felhelyezés után kb 3-4 óra múlva műtenek! (arra figyelj hogy max csak a műtét elött meny el pisilni,nehogy kinyomd a pálcát) ha elaltatnak utána nem nagyon emlékszel semmire. Én miután felkeltem ,,jól voltam testileg" és mentem zuhanyozni. Farkas éhes leszel. Kaját vigyél. Másnap lesz nagyon rosz a lelkednek! Bocsi a hoszú válaszért.
2015. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja én még nem szültem ez volt az első terhességem
2015. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!