Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Valaki volt már ausztriában...

Valaki volt már ausztriában abortuszon? Ha igen elmesélnéd hogy mi hogy volt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Egyszer voltam,de nem kórházban,hanem feketén dolgozott egy pasi egy házban,egy nagy lakás volt berendezve,kb. 10 éve.Nem volt semmi gond,tágítás is csak 1-2 óra volt,3órát voltam ott összesen,saját lábamon jöttem ki,nem véreztem-nem fájt,szakszerűen csinálták.400 euro volt akkor.
2015. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez még válalja:?
2015. máj. 19. 18:07
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Már nem emlékszem se a nevére,se a címre,régen volt ugye.Nincsenek ott ismerőseid,akiktől meg tudnád kérdezni ? Olyan kell aki ott lakik.Fórumokon is megkérdezheted,ahol sok a nő( NLC,Hoxa,Index).
2015. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Mehetsz rendes kórházba is, úgyis fizetős, nekik mindegy, ki fizeti. Emberként bánnak veled és nem kell előtte a hülye tanácsadásokon részt venni.
2015. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Micsoda szörnyűség a hülye tanácsadás....Ha hivatalos úton intézed, akkor a védőnődet mindenképp értesítik róla,mehetsz bárhova, mert ennek nyoma kell, hogy legyen....Ezekkel a feketén vállalom dolgokkal meg vigyázz....
2015. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szentes Melinda ***** válasza:
9%
Miért akarod az abortuszt ? Nagyon sok más lehetőség létezik. Kapcsolatban vagyok olyan szervezettel (hivatalos ) akik segíthetnek neked . Mielőtt végérvényes döntést hozol,beszélj velük.Ha szeretnéd adok honlap címet,vagy telefon elérhetőséget. Van segítség ! Ne félj,nem vagy egyedül !
2015. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Különben nem nagyon érdekel ám, hogy lepontoztatok...Amit leírtam akkor is úgy van. Egyébként ha szeretnétek feketén megcsináltatni, akkor hajrá, aztán az esetleges következményekkel lehet számolni! :D
2015. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
#7, de akkor sincs úgy... ezért a lepontozás... miért, és milyen alapon értesítene egy osztrák nőgyógyászati klinika egy magyar védőnőt? Rájuk az osztrák szabályozás vonatkozik, nem a magyar... gondold már át...
2015. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

de, hogy tény is legyen:

"A terhesség megszakítás Ausztriában jogszerű. Nincs várakozási idő és kötelező védőnői vizit. A terhes állampolgárságának az osztrák jog szempontjából nincs jelentősége. A külföldieknek ugyanolyan lehetőségei vannak, mint a helyieknek. A terhesség megszakítást Ausztriában nem kötelező semmilyen hatóságnak bejelenteni, így a páciensek adatai titkosak maradnak."

[link]

sőt:

"A jogi helyzet Ausztriában kiskorú esetén


Terhesség megszakítás 18 évnél fiatalabb nőknél:


A törvény szerint amennyiben a kiskorú 14-18 év közötti életkorú, egyedül dönthet a nála alkalmazott kezelésről, feltéve, ha képes megérteni a helyzetet és döntésképes. Ha nem dönthető el biztosan, hogy a kiskorú döntésképes-e, akkor azt kell feltételezni, hogy az. Amennyiben a kiskorú döntésképtelen, a kezeléshez a szülő, vagy törvényes gondviselő engedélye szükséges.

A _14. életévüknél fiatalabbak_ csak szülő vagy törvényes gondviselő engedélyével kezelhetőek."

[link]

2015. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Szentes Melinda.... ez senkit sem érdekel.
2015. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!