Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt abortusza, ellenez...

Akinek volt abortusza, ellenezte a párja a döntést, vagy pont ő volt az, aki támogatta?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiságból kérdezem.
2015. jún. 3. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyetertettunk.

de ra tudott volna beszelni h megtartsuk de hiba lett volna

2015. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát, az volt életünk legnehezebb döntése. szerettük volna, de tudtuk, hogy a semmibe nem születhet, így meghoztuk a döntést. Ő jobban ragaszkodott hozzá, jobban beleélte magát, hogy esetleg megszülethetne. Én tudtam, hogy nem tarthatjuk meg, így próbáltam nem gondolni rá, hogy mi lenne ha...persze rohadt nehéz volt.

Egyébként nagyon meglepett, h a párom ennyire ragaszkodott hozzá. Bennem mindig az a kép élt, hogy a férfiaknak mindegy, de szerencsére ő kivétel. Ez az egész még jobban összekapcsolt bennünket

2015. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére nem kerültünk döntéshelyzetbe, de nálunk is ő lett volna az, aki megpróbál rábeszélni, hogy megtartsuk. Meglepődtem rajta, ezért tettem fel a kérdés.
2015. jún. 5. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!