Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem akarok abortuszt de nem...

Nem akarok abortuszt de nem látok mást megoldást, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
teherbe estem és a szüleim nem engednék meg hogy megtartsam még nem mondtam el nekik de tudom hogy nem meg igazuk is van belátom kis taknyosvagyok ehez na meg az apuka szakitottunk és utána tudtam meg hogy terhes lettem nem mondtam el neki nem is akarom hogy tudjon rola nekem nincs szivem elvetetni hogy beszélhetném meg velük? kérlek segitsetek

2015. jún. 12. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én odaadtam anyunak a papírt, ami igazolta hogy terhes vagyok. Engem kicsaptak otthonról, mert nem voltam hajlandó elvetetni. De a tied más, mert nem áll melletted a párod. Ha gondolod írj.
2015. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

Nem ismerem a helyzetedet de ha nem kapsz segítséget a szülőktől akkor valahogy el is kell látni a babát. Párodra sem tudsz támaszkodni, így segítség nélkül tényleg nem megy.

Szüleid tudják azt is hogy te így állsz a dolgokhoz és ennek ellenére is csak az abortuszt hajtják? Anyagilag beleférne egy kisbaba szerinted? Mert ha nem akkor úgy is felesleges köröket futsz.

2015. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
persze belefér egy kis baba de szerintem ugyis csak az abortusz marad de abba beleőrülök! ő nem tehet arrol hogy ilyen senkiházi az apukája nkm nem is kell hogy melletem áljon nem tudom mit tehetnék
2015. jún. 12. 08:39
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Először is a szüleidnek szólj, lehet, hogy teljesen másként fognak reagálni, mint gondolod.


Ha szeretnél egy nem családtaggal beszélni erről, akkor a védőnőt keresd meg mielőbb, ő tud mindenben segíteni.

2015. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

Mindenképp próbálj beszélni a szüleiddel,lehet nem fognak olyan szörnyen hozzá állni a dologhoz mint ahogy gondolod!

Megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2015. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudjuk a korodat, de gondolom 18 ev alatti vagy.

Egy baba nem csak alszik, eszik meg sz*rik, rengeteg penzt, idot kell raaldozni. Masreszt, meg az exednek joga van rola tudni, hogy terhes vagy tole. Erdemes lenne elmondani neki.

2015. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A hugomnak tizenéves korában volt abortusza. Anyu mellé állt volna, a srác is normális volt, de túl fiatalok voltak és friss volt a kapcsolat. Most harmincon felül megint teherbe esett, nem volt tervezett és a srác egy ....... Mindenki mondta neki, hogy ez így nagyo gáz lenne, em kellene megtartania. A srác tökre megváltozott, ahogy kiderült, hogy apa lesz. Rá sem ismerni. Anyu támogatja a baba projektet, de úgy, hogy elfogadja, bárhogy is döntsön a hugom. Megtartotta. Apu kivan az egésztől, nem szimpi neki a srác, de mivel a lányáról van szó, így azt mondta, hogy neki és az unokának mindig lesz náluk hely. Hány éves vagy? Tanulsz még?
2015. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem legyen szived elvetetni. Egyebkent se biztos, hogy megmarad (tudod, van veteles is). Egy magzat vagy egy megtermekenyitett petesejt nem egyenlo egy kifejlett, megszult emberrel.

Hidd el, kesobb egy felelossegteljes ferfival, normalis kapcsolatban annyit szulsz, amennyit akarsz.

2015. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kürasszír ***** válasza:
17%

Hallgass a lelkiismeretedre, a Te gyerekedről van szó, ha már megfogant, az élete elkezdődött.


Hány éves vagy és hány hetes terhes?

2015. jún. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Én 19 évesen amikor megtudtam, hogy terhes vagyok ugy éreztem, hogy rögtön szólnom kell a szüleimnek. Annak örültek neki, hogy őszöninte voltam hozzájuk.. De mint szülő kötelessége segíteni, támogatni kell a gyerekét és ez nálunk így is lett. Anyukám minden vizsgálatra elkísért. Nagyon jol esett. Nálam még az volt a szerencse, hogy a párom is támogatott mindenbe. Szoval kedves kérdező mindenképp beszéld meg a szüleiddel, hidd el segíteni fognak!
2015. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!