Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek elfogadható hogy...

Szerintetek elfogadható hogy valaki azért megy abortuszra mert úgy jobb lesz a jövője?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%
Hasznos szakot végeztem, így a humán az nem volt köztük.
2015. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Mit értesz a jobb jövő alatt?
2015. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
rohadt nagy önzőség és az gyilkosság egy embert meg ölsz
2015. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2015. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10%
Miért teszed fel a kérdést? Azért, mert abortuszra szeretnél menni a jobb jövő érdekében, vagy azért, mert te is gyilkosságnak, és jogtalannak tartod azt, ha valaki a gyermeke életére tör?
2015. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

Nézd, az embernek egy élete van, és azt igyekezik úgy szervezni, hogy jó legyen neki. Az életet élni kell, nem elviselni. Van akinek sikerül, van akinek nem.


De én még sosem találkoztam olyan emberrel, aki tudatosan készült volna arra, hogy neki rossz élete legyen.


Még aki úgymond áldozatot vállal (önként) az is azért teszi, mert azt úgy tartja jónak a saját szempontjából, és az neki elégtétel valamilyen módon.


Figyeld meg, vannak akik azt mondják, hogy pfújj, aki elveteti a gyerekét, hogy neki könnyebb legyen, milyen dolog az már...aztán igyekeznek hozzátenni, hogy bezzeg ők...minden nehézség ellenére megtartották, aztán most milyen boldogok. És az a fura, hogy nem veszik észre az ellentmondást.

2015. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
En teljesen megertem es elfogadom.Ez az o elete.Nyilvan vedekedni kellett volna,de ez ezen a ponton mar mindegy.Viszont azt nem tudom mwgerteni,aki ketszer vagy tobbszor megy....egyszer lehet hibazni.Tobbedjere mar oriasi felelotlenseg.
2015. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!