Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Kiltix bolha és...

Szerintetek a Kiltix bolha és kullancsirtó nyakörv jobb-e annyival a Beapharnál amennyivel drágább? Esetleg ismer valaki más márkát, ami jó és elfogadható áron van?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 11. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy a másik az mennyi. de én meg vagyok elégedve a kiltixel. ez a második év hogy a kutyán kiltix van és nem volt benne se kullancs se bolha.. pontosabban voltam ismerösnél ahol bolhásak a kutyák akkor persze néha láttam egy kettőt mászni a szőrén, de mikor haza hoztam és lefürdettem meg leszedtem rola a nyakörvet akkor egy csomó döglött bolhát mostam ki belőle (a textil nyakörvből ami a kiltix mellett/felett van)


kullancs se volt benne


azonban nem biztos hogy a te kutyádnál beválik, mert pl mikor vittem orvoshoz kötelezőre akkor pont volt ott egy kiskutya akinek kitlixe volt mégis volt benne kullancs

2013. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

még van a scalibor , az is kb annyiba kerül mint a kiltix. A kiltixnek van egy kis szaga, de nem vészes. Hát most néztem a beaphart, az kb 800 ft, szerintem azok sz.art sem érnek. Érdemes megvenni a drágábbikat, a nyakörv még így is sokkal olcsóbb mint a spot onok. De csak akkor használj nyakörvet ha rövid szőrű a kutyid, mert a hosszú szőrűeknek nem használ semmit.

Mi tegnap próbáltuk ki először.

Meg van még amit reklámoznak most a tvben, csak nem tudom a nevét, de valami f betűs, de az drágább mint a kiltix

2013. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én scalibor párti vagyok.

3800ft-ért 5hónapig jó


[link]

2013. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az f betűs a Foresto :), az is jó fajta, de valóban drágább.
2013. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiltix nekem tökéletes, azóta se kullancs, se bolha. És nem rövid szőrűek a kutyáim.
2013. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lucifer Sunny válasza:

Ez egy természetes védekezés a kullancsok, böglyük ellen. nem mérgezi az állatot!

[link]

2013. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!