Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik elítélnek ezért azokat...

Akik elítélnek ezért azokat mi lelte?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt megtudtam hogy beteg a 10 hetes magzatom. Jól átgondolva a férjemmel úgy döntöttük nem vállaljuk, újult erővel kezdjük. Múlt héten megvolt a műtét, hétvégén pedig welnesezni voltunk. Ez tényleg ennyire elfogadhatatlan hogy nem a sarokba hisztizek és sajnáltatom magam?? Akik ezért elítélnek, azoknak volt már beteg magzat a hasukba? Tudják mit beszélnek egyáltalán? Van joguk ehhez? Vagy csak nagyon unatkoznak?

2015. jún. 22. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Azt tudni kell, hogy az emberek mások életét sokkal jobban tudnák élni, mint a sajátjukat élik. Azok, akik elítélnek fogalmuk sincs az egészről... És a saját házuk táján kéne sepregetniük, mert biztos, hogy van mit.

Csak könnyebb a saját dolgával törődni, és megmondani, mit csinál rosszul.

Az ilyen emberekkel ne foglalkozz, ignoráld őket.

Szerintem jól tettétek, hogy elmentetek kipihenni az egész okozta stresszt, és csak egymásra koncentráltatok, felüdültetek.

2015. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
könnyebb a más dolgával törődni *
2015. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Ha ezt ebben a formában írod ki, akkor valószínű nem esnek neked annyira. ANNYIRA!

Nincs joguk hozzá, azt hiszik tudják mit beszélnek, még tán unatkoznak is. Mindenbe beleszólnak..


De ezeknek mindegy mi bajod van, nem számít..


Tipikus példa itt egy előző kérdés. Abortusz után 1 hónappal teherbe esett.


Ha ez vetélés vagy missed ab lett volna, akkor leszarják, max azt mondják, hogy hülye voltál, hogy nem vártad meg a 6 hetet. Bezzeg ha abortusz..


A kérdés szempontjából pedig teljesen minegy volt, hogy abortuszról vagy missed abról van szó.


Nem kell velük foglalkozni. Ez okoz nekik örömet. Csak sajnálni tudom őket.

2015. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az előző kérdésem arra irányult, hogy mire figyeljek a hétvégén. Erre ők kiakadtak hogy miért nem sírok meg miért teszek mosolygós szmájlit a mondat végére.
2015. jún. 22. 19:11
 5/20 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam ki ebben a formában, mert nem magára a műtétre irányult a kérdés, hanem hogy mire vigyázzak és mit csinálhatok ill mit nem :)
2015. jún. 22. 19:13
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Ne foglalkozz velük. Szerintem jó a hozzáállásotok. Szomorú dolog, ami történt, de tovább kell lépni. Egy megbékélt, nyugodt lélekkel sokkal könnyebben fog menni, mintha ezen depiztek.


Szóval fel a fejjel, és vágjatok bele újult erővel. A rosszindulatúakkal pedig ne foglalkozz.

2015. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Igen, értettem. :) Mármint feltételeztem, hogy ezért írtad így.


A másik kérdésben sem az abortsz ténye volt a fontos, hanem hogy lehet e baja..azt persze senki se tudja, hogy mi van a háttérben.. Épp ezért vicces, hogy egy más helyzetben biztos mást mondanának.

2015. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, nekem az a 2 hét, mig gondolkodtunk bőven elég volt arra hogy elengedjem. Nagyon remélem hogy visszatér. 6 hónap múlva újult erővel belevágunk :)
2015. jún. 22. 19:15
 9/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ha kiírtam volna más lett volna. De nem tartottam fontosnak hisz akár meg is tarthattam volna, így nem nagyon különbözök attól aki egészséges magzatot abortál.
2015. jún. 22. 19:20
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Mondtam, akkor meg azért köveznek meg. :)
2015. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!