Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy lehet feldolgozni egy 14...

Hogy lehet feldolgozni egy 14 hetes magzat halálát?

Figyelt kérdés
Szerdán lett vége a gyötrelmünknek, de az én lelkemben igazán csak akkor kezdődött. Megnéztem és ez úgy érzem segített egy kicsit. Aki volt hasonló helyzetben, mi segített neki?
2015. jún. 26. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Te voltàl, aki kérdeztr, hogy mit tehet, hogy megnézhesse majd a babàt? Hogy sikerült elérned?


Vannak csoportok, ahol hasonló élethelyzetbe került anyukàk tudnak beszélni, ők fognak tudni neked segìteni.

2015. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őszinte részvétem, sok erőt kívánok Neked! A lehető legjobb döntés volt, hogy megnézted, így sokkal könnyebb lesz elengedni. Olvasgass az oldalon, hasonló tragédiát átélt szülők osztják meg érzéseiket, gondolataikat.

2015. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia! Részvétem! Átérzem nagyon a fájdalmad, mert én múlt héten veszítettem el a babámat. 7 hetes terhes voltam, de sajnos méhen kívüli baba volt! :( Nehéz feldolgozni! Bevallom én esténként mécseseket gyújtok érte a férjemmel. Könnyít a lelkemen. Meg van egy 2 éves kisfiam. Ha nagyon elkezd fájni ami történt, akkor Őt kezdem el babusgatni. Persze amúgy is szoktam, de most duplán! Volt aki leszólt érte, hogy már tervezgetem a következő terhességet, de nekem az is erőt ad, hogy gondolkozok, ábrándozok egy újabb babáról. Múlt héten olvastam egy régebbi fórumban, azt írta valaki, hogy valahol van egy lélek, aki hozzánk akar megszületni. Van, hogy ez nem sikerült neki, de amint lesz lehetősége újra eljön hozzánk. Nekem ez nagyon jól esett mikor olvastam!
2015. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom utolsó. Részvétem. Köszönöm a válaszokat
2015. jún. 26. 22:06
 5/18 anonim ***** válasza:
3%
Lehet lepontozni,de kizárt,hogy MAGYARORSZÁGON,a 14. heti abortuszt ne altatásban végezzék.Ebből viszont az következik,hogy NEM láthatta/láthattad Kérdező.Itthon a terhesség ilyen korai befejezése után maradó magzatot abortumnak tekintik!Kizárt,hogy megszülted,elvették.Az pedig nem túl bizalomgerjesztő.Szóval szerintem HAZUDSZ!
2015. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És kit érdekel te mit gondolsz? Muszáj volt megosztani velünk a butaságod?
2015. jún. 27. 13:06
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Az a butaság amit TE írsz!Sőt!Felháborító,hogy hazugságokkal traktálod az embereket.Nincs aki figyeljen rád,azért találsz ki ilyen marhaságokat?ALTATÁSBAN csinálják a 14. heti abortuszt.Hogy a fenébe tudnád már megnézni?!Miért kell hülyíteni mindenkit?!
2015. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem értem, ha ennyit vagy net közelben akkor miért nem nézel legalább utána a dolgoknak? Empátia sajnos nem sok szorult beléd. Igenis meg kellett szülnöm, és utána volt kaparás altatában. De nem hinném hogy bizonygatnom kellene bármit is neked. Akinek beteg és kisebb a magzat akkor lehet hogy nem kell megszülnie mert belefér még a vákuumba. De nekem 14 hetes volt és a méretei 16 hetesnek feleltek meg. 13 hetesen állt le a szívműköés. De örülök hogy te jó dolgodban csak kötekedni jársz ide. Csak gratulálni tudok neked. Többet nem szeretnék írni neked.
2015. jún. 27. 16:29
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Úgy legyen!AMEN!
2015. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg 18 éves kor alatt a 18. hétig végeznek abortuszt...akkor sem szülesztenek,hanem kikaparják,vagy vákummal szívják ki.Nem gondolnám,hogy a Te magzatod nagyobb lett volna egy 18 hetesnél...szóval a magyarázatod falsch.
2015. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!