Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha saját hibádból vesztettél el egy babát (magzat)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se ostorozd magad. Nem tudom a körülményeket, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem a saját hibádból történt, főleg, ha 12 hétnél fiatalabb volt, ez sajnos nagyon gyakori jelenség. :(

Sajnálom! Ne marcangold magad, próbálj a jövőre előretekinteni.

2014. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz feldolgozni, de konkrétan mit értesz a saját hiba alatt? Sajnálom, próbálj a jövőre, a gyógyulásodra koncentrálni.
2014. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vigyáztam eléggé magamra, olyat csináltam, amit óvatosabban vagy nem kellett volna.
2014. aug. 20. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:

De gondolom, nem cigánykerekeztél, vagy követ törtél a bányában. Egyszerűen nem lehet mindig ágyban feküdni, dolgozni kell, van házimunka, vagy munkahely, vagy mindkettő.

Ne emészd magad, hanem tanulj belőle, a legközelebbi terhességednél vigyázz jobban, de akkor sem hiszem, hogy valami olyan brutálisat tettél volna, amitől a baba azonnal elment, míg egyébként megmaradt volna.

2014. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, hacsak nem erős drogokról van szó, akkor nem te tehetsz róla.

Egészséges terhesség akár megerőltetésre is megmarad, ami pedig elmegy, ott valószínűleg a test maga szelektálta ki.


Én 10 hetes terhesen sportoltam (ugrálós edzéstípus), gokartoztam, ütköztem is. A babának semmi baja nem esett, azóta megszületett és makkegészséges.


Az első trimeszterben általában fejlődési rendellenesség miatt megy el az embrió.

2014. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
A terhesség nem betegség! A baba nagyon jó védelmet kap méhen belül. Valami drasztikusnak kellett történnie, elárulod? Egyébként együtt érzek Veled, és drukkolok, hogy többet ne kelljen átélned ilyet.
2014. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történt s mennyi idős volt?
2014. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi történt? Én is magamat ostoroztam, amikor meghalt a babám, hogy a fertőzéstől nem tudtam megvédeni. Mára sikerült ezt törölni.

Ha van kedves, leírhatnád, és talán neked is segíthetne, más mit mond róla.

2014. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!