Az olyan halvany csik amit hunyoritva latsz a teszten az eros egy mellett jelenthet terhesseget vagy nem feltetlenul?

Figyelt kérdés
Mar vanegy kislanyom nem reg szultem ot honapja. vedekeztunk,de baleset lett...holnap elviszem magammal es bemegyek a dokihoz...a korulmenyek nem ngedik a masodik gyereket az abortusszal gyilkosnak ereznem magam nem tudnek tukorbe nezni...orokbeadni nem akarom....kinek milyen dontesei voltak es h veszeltek at az abortuszt?
2015. szept. 1. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan halvány csík lehet, hogy nem is csík.
2015. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Én házzasságban, szintén védekezés mellett lettem terhes a negyedik közössel. A kicsi akkor volt 9 hónapos, kiborultam. Nagyon nehezen tudtuk elintézetni az abortuszt, a védőnő, aki kiadta a papírt, folyton rá akart beszélni, hogy ne vetessük el. Végül az utolsó pillanatban, a 11hét ötödik napján volt a műtét. Megmutatták a babát, szörnyetegnek éreztem magam, és majdnem visszamondtam, de tudtam, nem tehetjük meg... Ezután még rosszabb lett, ráment erre a történetre a házasságom. Sok éve már. Összejöttünk a mostani párommal, aki nagyon akart babát. Nehezen, de összejött. El se hittem, azt gondoltam, soha többet nem lesz gyerekem. De lett, mégpedig ikrek, igaz a 12 hétre az egyik baba elhalt. Szóval nagyon meggondolandó az abortusz. Lehet utána gyereked, de nekünk a ráment a párkapcsolatunk, engem nagyon kicsinált a dolog. :(
2015. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uh ez borzalmas,nagyon sajnalom a tortenteket:/ en is annak erzem magam jelenleg,mar szetbogtm magam,de muszaj lesz nekemis....voltam dokinal azt mondta,h terhessegre utalo jelet nem lat,de gyanus...megyek vervetelre....remenykedek,h valami mas es nem kell ilyen lepest megtegyek...a dokitol azert undorito volt,h megmutatta....ha az vagyok amilyn szerencsem van enis ig fogok jarni...van egy masik tesztem de nem merem megcsinalni....
2015. szept. 4. 16:26
 4/7 A kérdező kommentje:
anyamnak is volt egy abortusza es egy vetelese...en koraszulott vagyok nem forrt teljesen ossze a szivem,egyeb bajom nincs....
2015. szept. 4. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
szia.h vagytok kedves kérdező? nekem 14hos lesz a fiam erős pozi tesztem van 25ére kaptam időpontot.én nem tudom mit csináljak :(
2015. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia nagyon kedves vagy köszönöm a kérdésedet. t ejó ég:( és hog yérzed magad vagy most mit szerentél pontosan? tegnap voltma doki..valszleg tényleg méhen kíüvli ma megyek az uzsokiba és kiderül..azt se tudom,hog ykell ilynekor készülni..vigyek e váltó bugyit v betétet...azt mondt,ah nem fejlődik rendesen...a korához képest nagyon pici..nem tudta memgondani hány hetes...júliusba jött me gutoljára és semmi...és neked mit mondtak? szoríotk sok siekr.t.én már agyonbőgtem magam és sík ideg vagyok az orrom vérzik egyfolytában...
2015. szept. 9. 06:33
 7/7 A kérdező kommentje:
és van aki támogasson téged vagy segítséged? mert max szüld meg császárral ha félsz a sima szüléstől,hog ykicsi a kicsikéd.....nekem hosszú szülés volt 3 napig vajdtam meg hazaküldözgettek 5 perces fájásokkal megszülették úgy,h cukor+ sívmétűtem is volt azt hittem ott maradok..ha egyet nyögtem rám szólta,h hangnélkül...nem is érdekelne ez..csak nem akarok itt hagyni két gyereket az apja nyakán...az a baj,hogy én úgy érzem magam,h nem menne ez a terhesség valami nem jó amit érzek...de nagyon sjanálom őt baromira a szívemre veszem és nem kéne...
2015. szept. 9. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!