Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nögyógyászhoz idöpont sürgössé...

Nögyógyászhoz idöpont sürgösségi fogamzásgátlás esetén?

Figyelt kérdés

A barátnömmel együtt voltunk és kiszakadt a gumi. Esemény utáni tablettát akarunk iratni de fél hogy csak sokára kapna idöpontot.

Szerintetek?



#terhesség #surgossegi megszakitas
2015. szept. 8. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehez nem kell időpont. Ha most bebattyog az ügyeletre, ott is kiadják a receptet. De holnap, rendelési időbe bekopog a nődokihoz, és adnak receptet.
2015. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban van nőgyógyászati ambulancia, ahova napközben időpont nélkül lehet menni. Vagy most felhívjátok az orvosi ügyeletet, hogy írnának-e fel, ha beszaladtok érte. Én egy ilyen "balesetkor" a sima ügyeletre mentem, ugyanis hétvége volt, és gond nélkül felírta a doki.
2015. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Es azt mondja hogy ott mintakat vesznek es 2-6 het az eredmeny.

De en ennek semmi ertelmet nem latom.

Ugy mi ertelme lenne a 72 oranak?

2015. szept. 8. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesznek semmi mintát, meg sem vizsgálják. A barátnődnek egy csöppnyi agya sincs. Inkább egy abortuszt vállal be? Nevetséges!
2015. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet. Semmilyen mintát nem vesznek, főleg nem olyat, ami 2 hét múlva hoz eredményt (ha tényleg csináltatok egy gyereket, akkor két hét múlva már a 200 forintos drogériás terhességi teszt is ad eredményt :D )
2015. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj es azt kifelejtettem hogy nem mentem el benne. Amint kiszakadt meghallottuk es egybol ki is huztam. Elotte mar egyszer elmentem (persze gumiba) es utana olyan 10 perc mulva huztam fel egy masikat ami ugye sikeresen ki is szakadt. A baratnomnek 2-3 nap mulva kene hogy megjojjon. Igy mekkora az eselye annak hogy teherbe esett?
2015. szept. 8. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ügyelet.elmondjátok mi történt,receptet kap és kiváltja,beveszi a bogyót,mégis milyen mintát vennének????barátnőd csak nem akar elmenni dokihoz...
2015. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van esélye, hogy terhes lett. Mindig van esély, szóval jobb ha feliratja a tablettát...
2015. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!