Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Érez fájdalmat egy abortált...

Érez fájdalmat egy abortált gyermek, akkor is ha ezt nem tudja kifejezni? -pl. : Nem sír, nem tud ellenállni.

Figyelt kérdés
NEM ABORTUSZRA KÉSZÜLÖK- az abortusz ellen írok beszédet (sulihf) - ehhez kellene ez az info.

2015. szept. 12. 13:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
61%
Nem erez fájdalmat.
2015. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
75%
De nyugodtan hazudhatod, az abortusz-ellenesek gyakran mondanak ilyeneket.
2015. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
31%
nézd meg a néma sikolyt, látszik rajta, ahogyan a baba kitátja a száját, mintha sikítana, amikor az orvos felé nyúl a műszerrel. borzasztó.
2015. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
18%
Van idegrendszere. Viszont arra, hogy fájdalmat érezzen nem nagyon van ideje.
2015. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
66%
12. hétig végeznek abortuszt a nő keresere. Ebben a magzati korban még nem elég fejlett az idegrendszer a fájdalom erzekelesehez. A néma sikoly meg egy propagandafilm, aminek a valósághoz nem sok köze van.
2015. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
48%

Suliban erről kell írni házit? Gyönyörű..


A Néma sikoly-t felhozók pedig végtelenül ostobák és buták.

2015. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

(Csak azért kérdeztem, mert hallottam, olyat aki azt mondta, h szenved a magzat, és nem voltam biztos...)

2. válaszoló, nem fogom azt hazudni, h fáj neki, ha tényleg nem...

A néma sikolyt nem ismerem, csak hallottam róla...

2015. szept. 12. 14:30
 8/41 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy tudom, hogy a tudomány jelenlegi állása szerint a 24. hétig nem érez fájdalmat, de vannak orvosok, akik ezt nem így vélik. Én azt hiszem, még mindig elég keveset tudunk a magzati létről, hogy ezt a 24. heti határt bátran el merjük fogadni.
2015. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
51%
De érdekes, hogy megint kik viselkednek alpári módon és kik támadnak rögtön? Azok akik pártolják az abortuszt. Senki nem írt semmi sértőt, de ti máris leostobázzátok az embert. Ez mennyire intelligens hozzáállás?
2015. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
18%

6-os még jó hogy te olyan végtelenül okos vagy?

Tán ebből írtál doktorit?

2015. szept. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!