Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszhoz milyen betétet...

Abortuszhoz milyen betétet vigyek? Akinek volt, mennyi vérzése volt, hány napig?

Figyelt kérdés
Szültem már, igaz hogy császárral. Ahhoz képest kevesebbre lehet számítani?

2015. okt. 1. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem kb annyi volt,mint szülés után és az első kb 3 napban volt erősebb, akkor Tenát használtam. Utána elég volt egy sima, normál méretű betét.
2015. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Erős nedvszívót használj vagy (NEM VICC!) kérj 1-2 felnőtt pelenkát,főleg az első éjszakára.
2015. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom Tenába is van pelenka? Az jó lehet az első pár nap, és ameddig hazaérek? (sajnos nem megoldható a szállításom így hazakell sétálnom, kb 20 perc a kórház)
2015. okt. 1. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Igen, én is Tena felnőtt pelenkát használtam (szülés után). Nagyon kényelmes, nem folyik mellé semmi.


És szerintem hívj egy taxit. Vérvesztés, altatás, stb. Nem hiányzik hogy összeess a fél óra séta alatt az utcán.

2015. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem eleve a menstruaciom is eleg eros. Abortusz utan 3 napig szinte semmi verzesem nem volt. Utana viszont kb 3 orankent kellett cserelnem a az Always hosszu ejszakai szarnyas betetjet, m teljesen elazott.

En is csaszarral szultem, de nekem szules utan egyaltalan nem volt verzesem. 2 honappal szules utan megjott a rendes menstruacio.

2015. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem alig volt es nem fogyott el 8 db.Utana elso mensesnel is betetet kell hasznalni vegyel nagyobb csomagot
2015. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 1. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon minimális volt, egy mensi erősebb. Sima éjszakai betétet alwayst vettem,de elég lett volna egy normál is.
2015. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!