Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Légyszíves OLYANOK ÍRJANAK,...

Légyszíves OLYANOK ÍRJANAK, akiknek már volt ABORTUSZA?

Figyelt kérdés
A Történet a következö! Nekem van már egy 10 hós babóm! Elkezdtem szedni, szülésem után a fogamzásgátlót ( Yangee) És 2hete fogyott el az eggyik levél, na most nem jött meg. pedig ügye megkellett volna! Vártam másfél hetet azthittem késni fog, épp a patika fele jártam ma, gondoltam veszek egy terhességi tesztet, Pozitív lett! Na most Én nemtudom, hogyan lehet teherbe esni gyógyszer mellett, de csekély százalékban elöfordul. Hát sajnos így jártam Énis. Babát nem terveztünk, és most kicsit ledöbbenten állok magam elött mert megtartani nem szeretném hiszen gyógyszer mellett nem ajánlatos. Abortuszom még nemvolt...de szültem már. Milyen az abortusz? Nem vagyok egy félös valaki, de most ez nagyon odavágott..... Elöre is köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 9. 15:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
A gyogyszertol semmi baja nem lesz, az nem indokolja az abortuszt.
2015. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
52%
A gyógyszer nem károsítja a magzatot!
2015. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
dE NEM TERVEZTÜNK MÉG EGY BABÁT! Én így döntöttem anyagilag sem szeretném! Miért kéne szüljek még eggyet ha tudom, hogy nem birom eltartani! Én ennek az egynek szeretnék mindent megadni. Kérem a rossz szándékú kommenteket hanyagoljuk! nyilván az Én dolgom miért nem tartom meg.
2015. okt. 9. 15:45
 4/32 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak a gyógyszer miatt nem tartanád meg akkor megnyugodhatsz,mert amiatt megtarthatod. Ha az abortuszra rákeresel akár itt akár google-n rengeteg találatot dob ki.
2015. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell felháborodni, csak segíteni akartunk, mert félreérthetően írtál, mert a fenti részböl arra lehet következtetni hogy azért veteted el mert gyógyszer mellett jött. Inkább egy "köszönöm"-öt kellett volna írnod.
2015. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nincs olyan, akinek lett volna Abortusza?
2015. okt. 9. 16:00
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
Ne kapd fel a vizet.Valóban félre érthetően fogalmaztál.Szóval ha nem akarod megtartani,elmész egy nőgyógyászhoz,aki igazolja a terhességet,és megmondod neki,hogy nem akarod megtartani.Ő elküld a szükséges helyekre.Ha hüvelyi szülésed volt,akkor tágítót nem fogsz kapni.Bemész a megbeszélt nap,elvégzik a beavatkozást és délután haza engednek
2015. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt.

Hidd el. A szüléshez képest egy sétagalopp. Fizikailag.

Lelkileg meg rajtad múlik, hogy teszed túl magad rajta.

2015. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
Hanyadik hetben vagy?Nekem is volt.Fizikailag kibirhato,lelkileg szornyu.A műtét maga rovid ido,altatnak,semmit sem érzel.
2015. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%
ha meg a te döntésed nem mindegy hogy zajlik? úgyis megcsináltatod. Neten vannak fent videók nézz meg egy-kettőt és meg fogod tudni. A stílusodból meg vegyél vissza, te írtál félreérthetően, mi erről nem tehetünk.
2015. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!