Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusz elítélendő akkor...

Az abortusz elítélendő akkor is, ha a többi gyerek normális felnevelése érdekében történik?

Figyelt kérdés
Ha pl. van két gyerek és a harmadik gyerekkel romlana a család amúgy is alacsony életszínvonala, a gyerekek étkezése, számlák kifizetése is gond lenne. Vagy az anya egyedülálló és ha kiesik a munkából, nem tudja miből neveli a gyereket. Ilyen esetben nektek mi lenne a fontosabb felnevelni a meglévő gyereket/gyerekeket vagy megtartani a magzatot? Bevállalnád a szegénységet, vagy esetleg azt hogy a gyerekeid egyhangúan táplálkoznak, nem kapnak meg semmit amire vágynak?
2015. okt. 22. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyen feltételek lennének, akkor elvetetnem.
2015. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim válasza:
16%
Ennyi erővel kinyírhatna bárki bárkit a jobb életszínvonal reményében. A gyereket meg kell tartani.
2015. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 anonim ***** válasza:
58%
én ebben a helyzetben normálisan védekeznék, hogy ilyen még véletlenül se fordulhasson elő.
2015. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
71%

Első vagyok.

Nem értem miért kell lepontozni!!? A kérdező a VÉLEMÉNYEMRE volt kíváncsi! Én elmondtam. Én sem foglak lepontozni azért amiért neked is megvan a SAJAT VÉLEMÉNYED. A gyerek nőjön fel nyomorogva? Hogy ne tudjak neki mindent megadni? Szánalmas.

2015. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
30%

kering a neten egy mókás történet, amikor rosszkor jön a 2. baba,nagy ANYAGI nehézségek elé néznek, és az anyuka segítségért megy az orvoshoz:


"Az orvos gondolkodóba esett, majd így szólt:

– Azt hiszem, van egy jobb megoldás, ami az Ön számára is kevésbé veszélyes!

A nő elmosolyodott, gondolván, a doki megértette, mit szeretne. Az orvos folytatta:

– Nézze, hogy ne kelljen egyszerre két kisbabára vigyáznia, és költenie, öljük meg ezt, amelyik az ölében ül most.

Ha meg akarjuk ölni az egyiket, mindegy, hogy melyik az, nem igaz? Az Ön testére semmi veszélyt nem jelentene, ha az ölében lévő babát választaná!

A nő elszörnyedt."

2015. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim ***** válasza:
81%
A neten mindig levágják azt a részt, ahol az orvos a tetemes fizetéséből hozzájárul a gyerek felneveléséhez...
2015. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
15%
Az elsőnek. Nem az a megoldás a pénzre, hogy kinyíratsz egy gyereket, hanem másodállást vállalsz, nehezebb munkát vállalsz stb.
2015. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
26%
#6 hát, ha az orvos közösült az asszonkával felelőtlenül, akkor fizet, mint a köles.:D:D:D
2015. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok.

Miért jobb ha több gyerek nyomorog??? Aztán azért leszek szar anya, mert nem adok meg mindent a gyerekeimnek, minek szültem ennyit.

2015. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
72%
Majd terhesen biztos masodallast, nehezebb munkát fogok vallani, valószínű!
2015. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!