Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tapasztalatokat szeretnék,...

Tapasztalatokat szeretnék, hogy kinek milyenek voltak a szobatársai?

Figyelt kérdés
Milyen volt a hangulat (és nem arra gondolok hogy buli volt) Beszélgettetek-e, segítettetek-e egymásnak. Minden érdekel arról a pár napról. Ab ellenesek és kialvatlan anyukák kíméljenek.
2015. okt. 27. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Par nap?

Ha nem szultel, este befekszel, masnap hazamesz.

Ha szultel mar, bemesz reggel, es delutan hazamesz.

Szobatarsam egy volt, semmit sem beszelgettunk.

Az utolso pillanatig azon gondolkoztam, h biztos megszakittatom a terhesseget, v hazamegyek.

Segitsegre sincs szukseged, a nover mindent intez.

2015. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Én szobatársként voltam bent, nekem sima küretem volt, egy másik szobatársunknak is, a harmadik szobatársunknak pedig amniocentézise (ő terhes volt, de már nem volt hely a szülészeten, ezért került hozzánk). Sokat nem beszélgettünk az abortuszról, azt kérdeztük, hogy altatták-e vagy bódították, ki műtötte, jól van-e. Senki nem tartott nagy litániát arról, hogy ez helyes vagy helytelen (habár én magam ellenzem, de nem gondolom, hogy ebbéli gondolataimat mindig, mindenhol, mindenkinek terjesztenem kellene).Tudom, hogy a terhes hölgy sem támogatja az abortuszt, mert mondta, de ő sem oktatta ki a lányt. Azt sem kérdeztük, hogy miért döntött így, nem hiszem, hogy idegenekre tartozna. Segíteni nem kellett egymásnak, vagyis nekem annyit segítettek, hogy amikor rohamot kaptam a műtét után, akkor hívtak nővért. De amúgy nem szorultunk segítségre, mindenki fel tudott állni, ki tudott menni mosdóba. Nem volt semmi extra igazából.
2015. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki masert volt.en segitettem masnak de nekem nem kellett.nem beszelgettem magamnakvalo vagyok.
2015. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leginkább a műtétről beszéltünk.
2015. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:

Én kétszer voltam egy-egy napot kisműtét miatt a nőgyógyászaton. Első alkalommal missed ab miatt, a szobában elég vegyes volt a felhozatal, valakit épp kipakoltak petefészekrák miatt, mások is szenvedtek a saját bajuk-műtétjük miatt, úgyhogy nem volt éppen hurrá-hangulat. Volt még egy missed ab-os, ő jobban el volt keseredve, mint én, mert első babája lett volna. Én előtte nap már kibőgtem magam, aznap már összeszedettebb voltam. Vele beszélgettem, mással nem nagyon, próbáltam kicsit vigasztalgatni. Azért így is megtalált az ágyszomszédom, egy öregasszony egy hihetetlenül tapintatos kérdéssel, hogy miért nem védekeztünk (mármint mi, a két missed ab-os), ha egyszer itt kötöttünk ki. Nagyon nagy önfegyelemmel (nem is tudtam, hogy van ennyi bennem), több mély levegővétel után türelmesen elmagyaráztam, hogy miért kellett bennünket megműteni. A válaszom utáni csöndet a szobában ugye nem kell leírnom... Ezt csak azért részletezem, mert ilyen megjegyzésekbe, ilyen emberekbe sajnos belefuthat az ember.

Másodjára hüvelyfali cisztával műtöttek, nyilván nem voltam magam alatt, a szobatársaim kb. fele se, egész jól eltrécseltünk, de volt egy ikres kismama, akinek az egyik babája már nem élt, a másiknál meg nem tudták eldönteni, mi lesz vele, nem igazán tudtuk mivel vigasztalni szegényt. Miután a kisműtétesek magukhoz tértek, a többiek elmesélték, mi történt, mert bár elvileg felébresztenek, de én utána pl. nem emlékeztem semmire egy darabig.

Összességében szerencse kérdése, hogy milyen szobatársakkal hoz össze a sors.

2015. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kialvatlan anyukák?

Remélem mindenki nagyon kedves és megértő lesz, nehogy megbántsanak már.

2015. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
6.a kérdező úgy értette,hogy ITT ne osszák Neki az észt abortusz ellenesek,vagy kialvatlan(vagyis ingerült,beszólogatós)anyukák.
2015. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!