Princes00 kérdése:

2. Abortusz után lehet-e gyerekem?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg Igen. Elvileg a mai modern technika nincs hatással a későbbi tethessegekre, de persze mindig van kivétel.
2015. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Van olyan barátnőm akinek egy után sem lehet :(
2015. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy lehet
2015. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen, lehet.
2015. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Van, aki 3 után is szül még kettőt, van, akinek egy után sem lesz több, mindkettőre ismerek példát.
2015. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az első abortuszomnal az orvosom nagyon " vigyázott" még a pálca felhelyezes ( ami persze nagyon fájt) követően semmi fajdalmam nem volt .. Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 5. 14:40
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Szabad megkérdezni,miért volt két abortuszod?Én 43 éves,nagycsaládos anyuka vagyok,de soha nem volt...Pedig anno még nem voltak ilyen modern tabletták,meg hormontartalmú spirálok,vékony,100 féle óvszerek,a hüvelykúpokról,krémekről nem is beszélve.Ám akkor is kaptunk antibiotikumot,ami csökkenthette a gyógyszer hatását....nem akarlak megbántani,tényleg kíváncsi vagyok.
2015. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó kettő!

Mégis mi közötök hozzá? Konkretan semmi. De csak pár pelda: megeroszakoltak 14 évesen és nem hatott az esemény utáni, beteg babát hordott és úgy döntött, nem vállalja, munkanelkulikent felelosen úgy döntött, hogy nem szül segélyre. Bármi lehet, nektek, nekem, a szomszédnak semmi köze hozzá. Magának tartozik egyedül elszámolással. MINEKMIS irtatok, Nem Is Értem. ...

2015. nov. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem haragszom...nem fogom magam dicsőíteni.. Sőt tudom hogy hibás vagyok ,de most a kérdésemre válaszoljatok ne engem elemezzünk. Köszi
2015. nov. 6. 07:01
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Én kérek elnézést....semmi rossz szándék nem volt bennem,csak a 2 már olyan furcsa.Az 1 még oké(beteg baba,vagy véletlenül becsúszott,stb.)Még 1x elnézést!
2015. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!