Lehetséges-e 5 nap alatt elintézni a családgondozó felkeresétől számítva az abortuszt? (5 napból 2 nap szombat és vasárnap)

Figyelt kérdés

A hölgy párja vagyok. Egy vita miatt nem vagyunk épp együtt, 3 hete tudtuk meg h gyermeket vár. Terveztük a babát, a terhesség hírére párom meggondolta magát és az abortusz mellett döntött. 6 nappal ezelőtt (pénteken) kereste fel a családgondozót a terhességmegszakítás miatt, nem volt hajlandó velem együtt bemenni így az ottani védőnő külön behívott. Elmondta, hogy három nap mulva kell ismét felkeresnie a páromnak, utána megkapja az engedélyt az abortuszra, el kell mennie vérvételre, EKG-ra és utána feküdhet be a kórházba a terhességmegszakításra. Mivel korábban kétszer császárral szült, ezért bent kellene maradnia éjszakára, ezt is közölték velem. Ezzel tisztában is voltam, mivel korábban is volt abortusza, így zajlott le. Ma beszéltem a párommal, ahol közölte velem, h tegnap túlesett az abortuszon. Nem akartam elhinni, ezért kértem küldjön egy képet a leletről, nem küldött. Elvégethették rajta az abortuszt ilyen gyorsan és éjszakai benntartózkodás nélkül ? Azt állítja, h délelőtt bement délután már ment a kislányért az oviba.


Kérem segítsetek !


Egy aggódó férj és apa



2015. nov. 5. 17:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a másik két gyermek apukája. A korábbi aburtusznál nem akarta a babát. Mi fél éve tervezgettük, jöjjön hát ha jönni akar. 3 hete még nagy volt az öröm, aztán egy hét alatt megfordult minden benne, bennem meg egy világ dőlt össze.
2015. nov. 5. 19:20
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező (#11) azt azért ugye tudod, hogy egy eleve labilis kapcsolatot a gyerekszületés nem összehoz, hanem felrobbant... (cc 99%) ... sokszor még a nem labilisat is... csak ugye általában a nők szokták azt hinni, hogy egy párkapcsolat gyerekkel tartható meg - és aztán rájönni, hogy ez egyáltalán nem működik...


Különben a papír hiánya nem bizonyít semmit... ha valaki délután, saját felelősségére távozik, annak általában még nincs kész a zárójelentése, és sokszor abban szoktak megegyezni,hogy majd ha jön úgyis felülvizsgálatra, elviszi...

2015. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Labilis kapcsolat a kezdetektől ez tény, se veled se nélküled hirtelen döntésekkel később meg rádöbbenésekkel, megbánásokkal. Nem egyszerű...
2015. nov. 5. 20:30
 14/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
51%
Tudom, könnyű szenvtelenül, távolról egy gép elől ilyen tanácsot adni, de szerintem hagyd ezt a nőt a francba, és keress méltóbb anyát a leendő gyerekednek. Nem tudom, milyen viszonyban vagy a gyerekekkel, hogy esetleg miattuk kitartanál mellette, de azért vér szerinti gyerekről lemondani, hogy nekik ne legyen olyan rossz... Nem biztos, hogy ennyire önzetlennek kellene lenned. De majd benned is leülepedik minden egy-két héten belül, aztán magad tudod majd, mi lesz a legjobb döntés.
2015. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A kislány él csak velünk, ő szenvedi meg leginkább az egészet
2015. nov. 6. 08:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kerdezo? Megtudtad vegul mire dontott a parod?
2015. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet elintézni.
2017. aug. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!