Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha meg van rövidülve a méhnyak...

Ha meg van rövidülve a méhnyakam, így esek teherbe és abortuszra megyek, annak lehetnek később következményei?

Figyelt kérdés
Pusztán csak elméleti alapú a kérdésem. A nőgyógyászom nemrégiben azt mondta, megvan rövidülve a méhnyakam, majd figyelni kell milyen irányba változik tovább. Ugye ha ez terhesség alatt rövidül, idő előtt kinyílhat a méhszáj és veszélyeztetett terhes lesz az ember. Vagyis én egy esetleges abortusszal még pont rá is segítenék erre? Nem vagyok terhes, abortuszt se tervezek, csak eszembe jutott ez a kérdés.
2015. nov. 9. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A kockazat mndig megvan.

Ismerek olyat akinek huszon évesen volt 2 abortusza is ,mert akkor még nem akart gyereket.

Feleségem egyik ismerőse ez a hölgy.Feleségem múltkor találkozott vele most olyan 33-34 körül lehet a nő és ott panaszolta neki ,hogy nem lehet gyereke az abortusza miatt.Hiába próbálnak mindent,egyik nőgyógyásztól a másikhoz járnak de semmi.

És van olyan akinek semmi problémája nincs abortusz után.

Ilyen az élet...

2015. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából azért írtam ki a kérdést, mert fél éve még simán abortuszra mentem volna, ha véletlenül úgy alakul és becsúszik, legyenek is bármilyen következményei. Most pedig azon kaptam magam, hogy már nem mennék. Pedig csak egyszerűen eltelt fél év.
2015. nov. 10. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Öregszel :)
2015. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban. :)
2015. nov. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!