Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egyes nők miért fújnak olyan...

Egyes nők miért fújnak olyan kegyetlen módon azokra, akik abortuszra kényszerülnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
67%
rengeteg oka lehet, majd akkor írok, ha kiderült lepontozós lesz e a dolog
2015. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
67%
Például sokan azért, mert ha megfeszülnek se tudnak teherbe esni.
2015. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
73%
Biztos le leszek pontozva, de azért leírom. Szerintem azok indulatosak, akiknek nem sikerül a teherbeesés, és bele sem gondolnak hogy milyen rossz annak aki nem akarta. Van a másik tipus a téritős akik szerint csak annak szabad szexelni aki tisztában van vele, hogy terhes lehet, és ezt vállalja. De akkor sem értem, miért érdekli ez őket, elvégre nem az ő terhességük.
2015. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as.Pont erre gondoltam én is,csak azt nem értem,ha valaki nem tud teherbe esni,miért olvasgatja ezt a kategóriàt.
2015. aug. 14. 16:51
 5/91 anonim ***** válasza:
81%
Igazából ez sztem személyiségfüggõ is. Pl én sem tudtam nagyon sokâig(évekig) teherbe esni, de nem fujjoltam mindenkire itt. Csak a nagyon felelõtlen pi*ákra, de akkor sem úgy h miért veteted el...bla,bla,bla...hanem h ne nyivákoljon, egye meg amit fõzött. Nem ellenzem az abortuszt, pláne ha nagyon korán kiderül és kb a szívhang elõttig meg lehet oldani. Az olyan embereket ellenzem, akiknek most volt(önszántukból), de már megint lehet h terhes.
2015. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
54%

én nem vagyok abortuszellenes, mindenkinek szíve joga dönteni.

Viszonyt azt vitatom, hogy bárki erre kênyszerülne... a legtöbb esetben a hülyeség és felelőtlenség egyenes következménye.

2015. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
74%
3-al értek egyet. A válasz jól megfogalmazott, mégis le van pontozva. Vajon miért?
2015. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:
Az biztos,annak én sem vagyok híve,hogy valaki úgy járjon abortuszra mint más piacra,de ha véletlen besikerül a nem kívánt,akkor senkinek nincs joga elítélni.A saját teste,a saját döntése.Ezt föleg azoknak írom,akik olyan sokat szoktak e témában károgni és ítélkezni.
2015. aug. 14. 17:16
 9/91 anonim ***** válasza:
28%
"A saját teste,a saját döntése" Ha csak erről lenne szó, akkor bizonyára kutyát sem érdekelne az abortuszt, de itt sajnos egy másik ember testéről és életéről is döntenek. Azt állítod, kérdező, hogy senkinek nincs joga ítélkezni ezek felett a nők felett, de akkor ők honnan veszik a jogot az ítélkezéshez? Kitől kaptak jogot ahhoz, hogy a saját gyerekük élete felett dönthessenek? Minden szempontból, genetika, biológia stb, az embrió ugyanolyan emberi lény, mint mi.
2015. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:
Na,9-es te biztos valami térítö vagy,vagy még nem kerültél döntéshelyzetbe.Kötve hiszem,hogy bârki is jókedvéböl döntene a abortusz mellett.Láttàl te màr csalàdokat nyomorogni?Ha igen,józan esszel fel lehetne fogni,hogy az abortusz okosabb lett volna.
2015. aug. 14. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!