Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meg lehet szakítani a terhessé...

Meg lehet szakítani a terhességet ha augusztus 8-án voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Azon az este egy házibuliban rám mászott egy lány, és meglovagolt védekezés nélkül. Most a közös ismerőseinken keresztül megkeresett és mondta hogy terhes és én vagyok az apa. Én nem akarok tőle gyereket de azt mondta hogy nem lehet elvetetni. Valahogy mégis nem lehetne megoldani? 17 éves a lány.
2015. nov. 22. 11:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy kell, a Kérdezőre az előzőből zárójeles rész vonatkozik, ő ugye csináltathat nem hivatalosan apaságit ötödáron, és ha az az ő apaságát igazolja, akkor nem érdemes neki pereskednie, el kell ismerni az apaságot, és kész. Ha viszont nem...
2015. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

betenni be tudtad, időben kivenni már lusta voltál.

miért kell azt hinni, hogy szed gyógyszert?? gyógyszer mellett is teherbe lehet esni!!!

az óvszer pedig a betegségektől is véd, ami eszedbe juthatott volna a saját érdekedben!

fas.za gyerek voltál, akkor legyél az ezek után is!

2015. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%

Hát nem tudom, én Kérdezőék helyében 2 esetben vonnám be a szülőket - bármelyik oldalról. Az egyik, ha a lánnyal már megegyeztek mindenben és tájékoztatják őket erről, a másik, ha van valami konkrét tény már, mondjuk egy nem hivatalos DNS teszt legalább - és a tények tükrében már értelmes dolog a "hogyan tovább"-ról beszélni.

Minden más esetben a szülők bevonása legfeljebb ronthat a Kérdező helyzetén, javítani semmiképp sem tud.

2015. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Angliában 24.hétig csinálnak abortuszt. Így drágább, de ott meglehet oldani.
2015. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%

Egy 17 éves esetén nem lehet NEM bevonni a szülőket, hisz a gyerek megtartásához és elvetetéséhez is az ő közreműködésük kell (érdekellentét esetén lép be csak a gyámhatóság).


DNS tesztről beszélni marhaság. Magzati korban ugyanis csakis INVAZÍV eljárással lehet elvégeztetni, azaz vetélést okozhat, így erre senki nem kényszeríthető. A gyerek megszületéséig pedig nem lehet halogatni a szülők beavatását.

2015. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

#15, más dolog a szülők tudomására hozni a dolgot - egyébként egy cc. 17 hetes terhesség esetén már nyilván rég tudják a lány szülei, ha nem vakok - és más dolog bevonni őket a téma megbeszélésébe - vagyis leülni a párnak és a két szülői háznak közösen...

Az AB-ban is tökéletesen igazad van, csak épp az meg az az eset, ha ". Az egyik, ha a lánnyal már megegyeztek mindenben és tájékoztatják őket erről" - mert ugye hogy az AB egyáltalán téma legyen, ahhoz előbb meg kell győznie a Kérdezőnek a lányt, hogy ő is ezt akarja (és meg kell győződni arról, hogy egyáltalán nem futottak-e ki már az időből).

2015. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

,,azt hittem gyogyszert szed,,

en meg azt hittem van eszed..

Ennyi erovel barmilyen nemi bajt is osszeszedhettel volna abban a hitben hogy a ,,csaj nem beteg ,,

ennyira buta naiv it ritkan lat az ember

idegen nobe elvezel hiwszel benne?

AZT HISZEM SOT TUDOM kemeny lecke lesz ez neked

ui abortuszt felejtos a babanak mar van keze laba szive szeme mindene

2015. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
... voltaképp az teljesen mindegy, hogy a "babának" mije van vagy mije nincs, két dolog számít igazán, az, hogy belül vannak-e a 17. héten, és hogy a Kérdező meg tudja-e győzni a lányt.
2015. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
37%
Azt már nem lehet elvetetni. De az se 100% hogy te vagy az apa..kitudja azóta hány csávóval volt. Ha meglesz a baba akkor csináljatok apasági tesztet, ott majd minden kiderül. Ha tied a baba, azért viseld gondját!! Sok sikert:) 16/L
2015. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen mindegy, hányadik héten van, ha a lány nem akarja elvetetni, és mivel eddig várt az értesítéssel, nagyon valószínű, hogy ez a helyzet. Akkor mindegy, mi van Nagy-Britanniában, a lányt sehol nem kényszeríthetik rá.


Szegény kérdező, ha tényleg ő az apa, jól megszívta... Egyszerűen hihetetlen, hogy ott az internet minden kamasz farzsebében a mobilon, és ennyit se tudnak a szexről, közben meg szórják a magvaikat, mint a pitypang. :o

2015. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!