Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meg lehet szakítani a terhessé...

Meg lehet szakítani a terhességet ha augusztus 8-án voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Azon az este egy házibuliban rám mászott egy lány, és meglovagolt védekezés nélkül. Most a közös ismerőseinken keresztül megkeresett és mondta hogy terhes és én vagyok az apa. Én nem akarok tőle gyereket de azt mondta hogy nem lehet elvetetni. Valahogy mégis nem lehetne megoldani? 17 éves a lány.
2015. nov. 22. 11:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha házibuliban ilyen könnyen rád mászós a lány, akkor honnan tudod, hogy más bulikban másokra is nem mászott rá? Azért mielőtt az apaságot elismered és fizetnél egy életen át, csináltass hiteles apasági tesztet. Sokba kerül, de még mindig kevesebb mint a kételkedés egy életen át, hogy tiéd-e a gyerek vagy nem vagy az érzés amikor egyszer kiderül, hogy nem a tiéd. A kétségek eloszlatása után persze, ha a tiéd, akkor vállald férfiasan és állj helyt a gyermekért! Nem kell együtt élned vele hiszen erre ki kötelezhetne egy alkalmi szex miatt. De a helytállás azért lehetőségeidhez képest elvárható azt gondolom.
2015. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!