Van aki komolyan itt vár tanácsot arról, hogy megtartsa e a gyerekét vagy elvetesse, vagy mind csak felszítja a tömeget?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem felszítja...de fel is lehet. A 80% primitív előember...lehet a hormomoktól bekattantak vagy otthon el vannak nyomva...
2015. dec. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem másoktól várja a döntést, hanem csak segítséget, hogy ő biztosan jól döntsön. E

Ezért hallgatja meg a pro és kontra érveket.

2015. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez ilyen "pótcselekvés". Már kínjában nem tudja mit csináljon/kihez forduljon és kiír itt egy kérdést amin lehet csámcsogni.
2015. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Én sem értem, hogy egy olyan dolgot, ami csak 2 emberre tartozik, miért kell vadidegenekkel "megbeszélni". Nem ismerik őket, a lehetőségeiket, stb.

Szerintem az ilyen kérdés kiírásnak semmi értelme nincs, csak veszekedés a vége az ab ellenzők és elfogadók között.

2015. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Ez az oldal azért van, hogy feltegyük kérdéseinket..

Nem hiába van: TERHESSÉG MEGSZAKÍTÁSA témakör, pont ezért jött létre.

Nem muszáj nézegetni. Ki kért meg rá? Odaültettek a gép elé, hogy olvasd ezeket a kérdéseket???

Ha nincs közöd a témához, akkor keresgélj a számítógép témakörben például.

Nyugodtan lepontozhatsz, de ezek szerint mind unatkoztok itt, és te is csak egy lényegtelen kérdést írtál ki. 50-50.

Ha ettől valaki felkapja a vizet a gép előtt, mert valaki nem tudja eldönteni, mit szeretne, akkor az illető egy agresszív állat. Akkor miért olvas ilyen témában?? El lehetne kerülni, ilyen egyszerű..kattintson máshová..

Bárki lehet kétségbe esve, bárki tehet fel kérdéseket.

DE NEM MUSZÁJ RÁ VÁLASZOLNI...!!!

Értelme volt a kérdésednek? nem!

2015. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös mi a bajod?

Én is feltettem egy kérdést, ennyi.

Neked sem kell elolvasni és válaszolni!

2015. dec. 3. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezzel csak te szítod a tömeget.

provokálsz.

2015. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

mond már meg nekem hogy mi a provokáció?

én csak kérdeztem, mert fel nem tudom fogni hogy ha ilyen helyzetben lennék, ide szaladnék fel és írnám, hogy mi legyen?! és hogy vki ezt komolyan kérdezi - erősen kétlem

2015. dec. 3. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:

most is ide szaladtál, és feltettél egy kérdést!

Nem látod mennyien és miket kérdeznek ezen az oldalon? és nem csak ebben a témában..durvább témákban!

nem mindenki olyan, mint te!

te nem kérdeznéd meg, más viszont igen! mit kell ezen görcsölni?

2015. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Én is kiírtam régebben egy kérdést a nem tervezett terhességemről, de nem itt vártam a megoldást, csupán kíváncsi voltam mások véleményére. Őszintén tudtam már hogy fogok dönteni, nem befolyásolt volna egy vadidegen. Az emberek többsége azt hitte ismer, szívtelennek neveztek, és lehordták a párom is mindenféle sz@r embernek, butának neveztek minket. Hatalmasat tévedtek, de én is, hogy kiírtam azt a kérdést! :)
2015. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!