Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen barnás maszatolás...

36 hetesen barnás maszatolás normális, vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Más tünetem nincs, se görcs, se fájdalom, csak egy kevés barnás folyás. Első baba, nekem minden szokatlan még, de nem is akarok feleslegesen orvoshoz rohangálni.
2010. dec. 29. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a nyákdugó de én mindenképpen megnézetném.

semmi sem felesleges amit a babád biztonságáért csinálsz

2010. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 B.Mariann válasza:

Szia!

Mindenképp keresd fel az orvosod! Lehet hogy semmi komoly (nekem volt ilyen a 34 héten egy napot bent tartottak) de az orvosom szerint terhesség alatt bármilyen vérzés ( a barnás is ide tartozik) vizsgálatot követel. De aggódni azért ne aggod túl.

2010. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
barna= vér
2010. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem voltál vizsgálaton? Utána szokott lenni 1 napig, de nem mindenkinek. Vagy valóban nyákdugó. Hívd fel a dokid, vagy legalább a védőnőt.
2010. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36 hetesen szinte minden normalis..pihizzel hogy huzzatok meg 1 hetet
2010. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Felhívtam az orvost, ő is azt mondta, hogy sok-sok pihi, és ha még egyszer előfordulna, hívjam, és induljak a kórházba. Köszönöm mégegyszer!!!
2010. dec. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!