Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az orvosok, ápolók valóban...

Az orvosok, ápolók valóban röhögnek azon aki abortuszra megy?

Figyelt kérdés
Màr többször olvastam ilyen véleményeket, hogy beszólnak,műtét előtt kinevetik a nőt. Van ismerősöm aki az egészségügyben dolgozik, de ilyet hogy orvosok,nővérek bunkón kezelik az embereket még nem hallottam tőlük. Szóval mennyire valós probléma ez? Igazából màs kellemetlen egészségügyi problémákra is értem a kérdést pl. Tükrözések, nőgyógyászati vizsgálat, műtétek?
2016. jan. 8. 18:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
65%
Áruld már el, hogy mi röhögni való van egy abortuszon?
2016. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Itt olvastam,hogy kiröhögik a nőket. Ezen gondolkoztam tovàbb, hogy vannak kellemetlen,megalàzó vizsgàlatok. Ezek alatt is így viselkednek?
2016. jan. 8. 18:19
 3/75 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem tudom,hogy ilyenkor hogyan bánnak a nővel,bár szerintem egy normális kórházban ilyen nem fordulhat elő,mert sérti a beteg jogait,de a hátuk mögött az biztos,hogy lenézik azokat,akik abortuszra mennek,és elég csúnya véleményük van róla(a nyáron a kórházi gyógyszertárban voltam gyakorlaton,és pont volt ott pár műtősnő akik a gyógyszerésszel beszélgettek,és nagyon csúnyán beszéltek az abortuszra váró nőkről,konkrétan azt mondta az egyik műtősnő,hogy az ilyen megérdemelné a halált..)
2016. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
41%
Kiröhögni nem hinném,de eléggé elítélik,ez valóban így van.Persze nem a betegágy mellett teszik,hanem egymás közt.Az egészségügyi problémáknál ilyet nem lehet tapasztalni.Bár nem nőgyógyászaton dolgozom,de ezt tapasztalatból mondom.
2016. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
23%
mikor elaltatják akkor igen. Vagyis nem a nőt röhögik ki hanem a dologgal viccelődnek,és persze a nőről is elég kemény véleményt formálnak. Nem mondom hogy mindenhol ez van, de ahol én voltam (3 kórház) ott ezek voltak. Másnál, pl egészségügyi kaparás, nem szóltak be. Abortusznál se nyíltan csak mikor már bódításban volt.
2016. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
88%
Orvos vagyok és soha nem röhögném ki az ilyen nőket. Szerintem ez csak amolyan tévhit, amit egyszer vki átélt, aztán azóta mindenki azt hiszi, hogy így van. Azt el tudom képzelni, hogy humorral próbálják színesíteni kicsit a hangulatot, hiszen eléggé gyászos egy ilyen beavatkozás, de akkor sem a nőn röhögnek, legalábbis a többség biztosan nem. Anatómia és boncgyakorlaton mi is poénkodtunk ezzel azzal, mert máshogy nem lehetne kibírni egy tetem látványát. De tudtuk, hol van a határ és sosem a a tetem állapotával, kinézetével tréfálkoztunk. És még egyszer írom, hogy a TÖBBSÉG, mielőtt valaki kiosztana (volt már ilyen, azért írom), hogy de hát vele is meg a barátnőjével is történt...
2016. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
18%
hát nem tudom, én a saját fülemmel hallottam ilyen poénokat. jó azt sose mondták hogy jobb lenne ha meghalna, de azért egy-kettőnél kikerekedett a szemem, bár végül is igazat szóltak. De ezen felesleges lovagolni, mindig volt,mindig lesz, és az abortuszos úgyse tud róla, mert műtét alatt történik. Kár szítani a tüzet, az orvosoknak is meglehet a véleményük, és legalább nem a nő szemébe mondják.
2016. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
44%
Nekem más jellegű nőgyógyászati műtétem volt és olyan csajjal találkoztam, aki úgy jött abortuszra, mintha egy hajfestésre menne a fodrászhoz. Számomra inkább ez volt elkeserítő, az orvosok, ápolók és bármilyen személyzet részéről nem tapasztaltam semmi negatív dolgot (bár engem a fogadott orvosom műtött, a műtősfiút pedig ismerjük). Egyébként nálunk többnyire az abortuszra várók kerültek egy szobába, de kötve hiszem, hogy nagyközönség előtt csinálnának ilyet az eü-sök (ha csinálnak).
2016. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
72%

Velem rendesek voltak.Nem tutujgattak de rendesek voltak.rossz szo se volt.

Szerintem a betegek sokszor kiharcoljak a figyelmet.engem is megkerdeztek hogy jol vagyok e denyilvan azzal foglalkozott a noverke akibol csovek alltak ki.

2016. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
68%

Nem hinném,mi röhögni való van ezen?

Max elítélik,ahhoz meg joguk van ameddig megtartják maguknak.

2016. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!