Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha véletlenül terhesek lennéte...

Ha véletlenül terhesek lennétek, és nem akarnátok abortuszra mennétek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 19:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen esetben a kulso korulmenyek is szamitanak szerintem...nehez kerdes sajnos volt benne reszem :/
2015. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%
hat most mar nem lenne baj ha terhes lennek , mivel van ferjem , de mindig azt mondtam hogy ha esetleg megtortent volna mikor kisebb voltam , akkor sem mentem volna !
2015. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%

Először is, ha több, mint 15 év alatt nem estem egyszer sem véletlenül teherbe, csakis tervezetten, akkor rém kicsi az esélye, hogy ez előforduljon.

De ha mégis sikerülne, megtartanánk.

2015. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
3 éve véletlenül estem teherbe, megfordult a fejünkben az abortusz, de úgy döntöttünk a férjemmel, hogy megtartjuk. Ez volt a jó döntés. Most szedek tablettát, ha mellette véletlenül teherbeesnék, megtartanánk.
2015. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
56%
Igen, mert már túl öreg lennék egy újabb gyerekhez.
2015. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Soha nem akartam gyereket de inkàbb megtartottam mint hogy megölessem!
2015. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
35%
Persze.
2015. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos kenyszerultem ilyen dontesbe. Felelotlenek voltunk,megszakitassal vedekeztunk. Fiatalok voltunk,otthon laktunk a szuleinknel. Eletem legrosszabb helyzete volt. Nagyon megviselt,testileg,lelkileg. VISZONT! Akkor nem volt olyan az elethelyzetem,hogy biztonsagban feltudtam volna nevelni. Lehet hogy egyedul is maradtam volna vele. SOHA SOHA tobbet nem fogok tobbet ilyen helyzetbe kerulni,mert az a csopp kis elet nem tehet a mi felelotlensegunkrol. A parommal azota is egyutt vagyunk,azota osszehazasodtunk es most varjuk a masodik babankat! ;)
2015. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Jelen helyzetemben nem tartanám meg. Ha 2 év múlva csúszik be, akkor már igen. Egyébként 4-5 év múlva tervezzük a gyereket.
2015. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem, ha épp nem tervezném, az életembe akkor is beleférne bármikor a következő baba. Jelenleg második gyerekemmel vagyok terhes, tervezetten :)
2015. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!