Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan lehet a beágyazódást...

Hogyan lehet a beágyazódást megakadályozni?

Figyelt kérdés
Amikor szeretkeztem elszakadt az óvszer és már vettem be esemény utáni tablettát 12 órán belül, de épp a ciklusom közepén a 14. napon történt a "baleset" és az esemény utáni tabletta csak 85%-os. Ha esetleg van valami házi praktika az nagyon jól jönne. Pl. olyan dolgok amiket az orvos ellenjavall ha valaki teherbe szeretne esni (különféle teák, hideg-melegvizes dolgook stb.) Előre is köszönöm

2016. jan. 25. 22:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolótól szeretném kérdezni, hogy amikor beszedted az eseményutánit a ciklusod hanyadik napján volt? Mostmár kezdek egyre jobban parázni...
2016. jan. 26. 22:45
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

gyomorsavkoto cytotec nevu szer meghozza 100% a menszeszt

alt diclofencal egyben aruljak artotec neven

ha a menszes elott vagy kozvetlenul utana vagy 100% hatasos

2016. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

[link]


Nem javaslom...nézegettem felületesen orvosi szakirodalmat erről, de nem találtam semmi meggyőzőt, inkább a megtartást segítheti.

2016. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én c vitamint arra kaptam h ne verezzek. Segít megtartani a babát. Én szerettem volnaa picit. És elkezdtem vérezni. Szval a c vitamin nem hiszem h segit elvetelni...
2016. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettetek egy picit:) Nem abortuszt akarok - azzal házilag nem próbálkoznék természetesen, hanem (hogyha van egy megtermékenyített petesejtem-bár remélem, hogy nincs) a beágyazódást megakadályozni, ami 7-10 nappal az aktus után történik. Ezért most c-vitaminozok nagy dózisban mert 'állítólag, szóval lehet, hogy totál hülyeség' valamit csinál a méhfallal és megnehezíti vagy ellehetetleníti a beágyazódást.
2016. jan. 28. 22:00
 16/20 anonim ***** válasza:
14. napon volt peteereskor.A doki azt mondta ha kiszabadult a pete semmit se er a gyogyszer.
2016. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én teljesen értettelek. Nincs praktika, házilag nem fogsz tudni semmit csinálni.


Itt minden napra jut 2-3 ember, akiknél elszakad az óvszer? Baromi érdekes.

2016. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

lepontoztatok en irtam a gyogyszerrol

komolyan nem tudjatok mi az abortusztabletta hatoanyaga?

nem tudjatok hogy a 7. hetig ez a gyogyszer siman megszakitja a terhesseget es elhalt terheseg eseten gyors e kimeletes gyogyszer ez megszuntetni?

2016. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, mindenkinek köszönöm a válaszokat. Aki a gyógyszert javasolta annak is csak én nem abortuszt akarok, hanem csak a beágyazódást meggátolni, ha van egyáltalán megtermékenyített petesejt. De, lehet, hogy csak túlparázom. Egyébként elég sokan védekeznek óvszerrel és ki is szakadhat nálam sem ez volt az első eset... csak máskor épp nem a ciklusom közepén történt és nem féltem ennyire...
2016. jan. 31. 22:08
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül?
2021. szept. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!