Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A terheléses vérvétel befolyás...

A terheléses vérvétel befolyásolhatja a beágyazódást? Nem baj, hogy azt a cukros lötyit megiszom, nem okozhat bajt ha baba van véletlen?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál októberben ő is igazolta hogy IR-em van, nem adott gyógyszert mert vékony vagyok és azt mondta, hogy attól fogynék és hát nálam az nem lenne jó. Azt mondta , hogy diétázzak és mozogjak és januárba újra terheléses vérvétel. A kérdésem az lenne , hogy ha esetleg most valami oknál fogva sikerülne a baba amit nem hiszek, de ha mégis akkor nem árt az hogy megint megiszom azt a cukros löttyöt ? Az nem befolyásolhatja a beágyazódást vagy nem lehet , hogy elmegy tőle? Tudom hülye kérdés , de azért megkérdezem tőletek. :)
2016. jan. 12. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha viszel citromot hozzá akkor olyan mint egy nagyon édes limonádé semmi több.
2016. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem okoz bajt a vizsgálat. De: ha IR-ed van, az terhesség alatt nagyon-nagyon nincs rendben (a vetélés egyik oka), cselekedni kell, ha kiderül, hogy még mindig rosszak az értékeid.


Én Merckformint szedtem a 12. hétig, mert felső határon táncolt az inzulinom, IR-em viszont nem volt.


31hkm

2016. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
IR-em van. Csak nem kaptam gyógyszert mert azt mondta a doki attól fogynék, és nekem nem lenne jó mivel 52 kiló vagyok. Ezért csak azt mondta egyenlőre diéta és mozogjak, illetve az Inofolic port kell innom napi 2-őt. Csak most megfordult a fejembe mi van ha esetleg mégis csak véletlen pont most összejönne, akkor nem e tenne rosszat az a cukros lötyi. Bár nem hinném , hogy pont most sikerülne.
2016. jan. 12. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy IR-ed van, írtad a kérdésben is. De, az orvosod nem gondolja, hogyha IR+terhesség, akkor az nem annyira jó kombináció?


Jól értem, hogy igazolt IR-re nem adott sem gyógyszert, sem sportot, sem diétát nem javasolt, csak az Inofolicot iszod?


Mit mondott, ha terhes leszel, mit csinálj?


Az orvos, akiről beszélsz a kérdésben, ugye endokrinológus szakorvos, és nem egy sima nőgyógyász?

2016. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs, már látom, hogy diétát és sportot javasolt azért a dokid. :) az legalább valami!
2016. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mensmentisbe voltam endokriológusnál. Diétát és sportot javasolt Inofolical. A héten megyek újra terheléses vérvételre, de akkor ezek szerint gyógyszer nélkül ne is számítsak jobb eredményekre? Ez egy kicsit lelomboz most. :(
2016. jan. 12. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez butaság, hidd el, többet számít a diéta+sport, mint a gyógyszer ;)

Amúgy, nem, nem okoz gondot :)

2016. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. :)
2016. jan. 13. 17:47
 9/11 A kérdező kommentje:

Voltam én is meg pàrom is terheléses cukor vérvételen. Pàromnak ez lett az eredménye:

O glukoz: 5,2

60 glukoz: 6,5

120 glukoz: 4,1


0 inzulin:13,4

60 inzulin:225,9

120 inzulin: 18,3


Homa index: 3,12


Ez inzulinrezisztencia?

2016. jan. 15. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég csúnya IR. Nem kell aggódni, le lehet ezt tornázni. ;)
2016. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!