Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Férfi írathat ki esemény...

Férfi írathat ki esemény utáni tablettát a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem.írhatnák fel neki. Nem hivatalosan, van, ahol megcsinálják, pl nálunk. Bement a férjem, elmondta, hogy mi a gond, felküldték a nőgyógyászati osztályra, kérték az én adataim (név, lakcim, taj szám), és egy előre kitöltött receptre ráírták az adataim, meg felírták egy kockás füzetbe az adataimat. Később láttam ügyfélkapunk keresztül, hogy beírták, mintha megjelentem volna az egyik szakrendelésen és ott írták volna fel. Tudom, hogy ez nem szabályos, majd lesz, aki meg is magyarázza, hogy meg sem történt, de tényleg így volt. Férjem röhögve mesélte a barátainak, hogy félt, hogy megvizsgálják, amikor a szakrendelésről felküldték a nőgyógyászati osztályra. Mondta, hogy igaz, hogy ő van gyeden a fiunkkal, de azért annyira nem kismama még, hogy tudjon rajta mit vizsgálni egy nőgyógyász. :-)
2016. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem. Gyakorlatilag meg helye válogatja (lásd első válasz).
2016. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Igen, amennyiben a barátnőjét idióta Máté Zsuzsikának hívják...
2016. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Elméletileg nem, de mint lásd fentebb megteszik.

Háziorvos is írhat és ügyeleten is lehet íratni, nem kell hozzá nőgyógyász. Sőt még ha nyaralsz is fel írhatja az ottani háziorvos.

2016. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne írathatna?

Főleg, ha a nőt ismerik, kezelték a nőgyógyásznál, akkor simán. Elviszi a nő tb-kártyáját és kész.

2016. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!