Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltam nőgyógyásznál tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam nőgyógyásznál tanácsot kérni, valamint receptet esemény utáni tablettára, de titokban tartottam és anyának nem mondtam el. Ő ezt megtudhatja az ottani kórházból?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Senki nem fog nyomozni utánad.
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a tablettát csak akkor kapod meg, ha nagykorú vagy. Ha nem, akkor kell a szülői jelenlét.

Ha nem volt ott anyud, akkor nagykorú vagy. Ha nagykorú vagy, akkor senkinek nem adhatnak ki adatot rólad.

De mivel Magyarországon élünk, így kiskorú is hozzá tud jutni a tablettához, ha ügyes, vagy jó kapcsolata van.

Ha meg az anyukának vannak jó kapcsolatai, akkor meg ő tud hozzájutni az információhoz.

2013. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17/L és hozzájutottam, viszont a másik jó hír, hogy nem ez az a kórház "ahová járunk, ha baj van". Szóval akkor megnyugodhatok, ugye?:)
2013. jan. 3. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugi, nem hiszem, hogy Anyukád tudni fog róla.

Ha én lettem volna hasonló helyzetben, biztos, hogy anyuhoz fordultam volna segítségért.

2013. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!