Nagyon meg vagyok ilyedve, talán vannak köztünk orvosok, vagy olyanok akik értenek hozzá de mások válaszára is kíváncsi vagyok bővebben lent?

Figyelt kérdés

Külföldön élek,gyógyszeres abortuszom volt (6 hetes terhesség),kérem az abortusz ellenesek ne írjanak ide,így is nagyon kivagyok lelkileg,nem szórakozásbol vetettem el,nyomós okom volt rá.

A kérdésem az lenne hogy ma bevettem az utolsó 2 tablettát,el is vetéltem de még valami fura dolog is kijött belőlem körülbelül fél órája,majdnem kerek alakú volt,nézegettem a neten mi lehet és megnéztem a képek között a méhlepényt

Nagyon hasonlított hozzá,persze sokkal kisebb volt.

Azt szeretném kérdezni hogy lehetséges hogy a méhlepény levált és az jött ki belőlem ?

Előre is köszönöm a válaszokat,a helyes írási hibákért pedig elnézést kérek,nagyon félek és ideges vagyok hogy mi lehetett,már az is eszembe jutott hogy

amiatt ami kijött belőlem,nem lehet majd gyerekem.:'(

Egy 19 éves,kétségbe esett lány



#Tablettásabortusz
2016. febr. 25. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Méhlepény csak később alakul ki, 6 hetesen még nincs méhlepényed.
2016. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

6 hetesen nincs méhlepény, az a 12. hétre alakul ki!

nem tudom mi lehetett, de gondolom egy szövetdarab

2016. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Méhlepény biztos nem,az kb.a 9.héttől alakul.Így jártál,miért nem normális műtéti úton vetetted el?És igen,bizony előfordulhat,hogy nem lehet gyereked,nem véletlenül nincs engedélyezve ez a tabletta mindenhol.Lehet ki sem ürültél teljesen,szövődmények lehetnek...Nem vagyok abortuszellenes,de az ostobáktól kinyílik a bicska a zsebemben.
2016. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Dió vagy pingponglabda nagyságú kerek vérkupac? Olyan kijöhet. Ne mozogj intenzíven, ne erőltesd túl magad és ne szexelj még egy ideig(legalább 6 hétig). gyereked pedig biztosan lehet, ne állj hozzá ilyen negatívan, az még nagyon odébb van.
2016. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
nekem is volt ilyen veteleskor. sajnos ez normalis.
2016. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A 3.válaszolónak üzenem,hogy azért nem a műtéti abortuszt választottam,mert az orvosom azt mondta hogy ez a legbiztonságosabb módszer.

A műtétire még csak nem is gondoltam,eleget halottam róla ,hogy mennyi nőnek nem jön össze a baba azóta..

2016. febr. 25. 22:09
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,remélem még lesznek akik válaszolnak
2016. febr. 25. 22:10
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Gratulálok az orvosodhoz!Gondolom,ha azt mondta volna,hogy biztos,ami biztos,még a kútba is ugorj bele,megtetted volna.
2016. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, valószínűleg a megvastagodott méhnyálkahártya egy darabja, semmi különös... és teljesen normális.
2016. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom megiJedve vagy,nem iLYedve...a helyesírási hiba nem félelem és idegesség,hanem tanulás kérdése.

Nagyon sajnálom a dolgokat....elhiszem,hogy nyomós okod volt elhajtani(mert a Te esetedben nem elvetetésről van szó),de ezek után legyen nyomós okod védekezni is,akár több szálon(gyógyszer+óvszer kombó,ha nem szedhetsz fogamzásgátlót óvszer+spermaölő,vagy pesszárium kombó stb.)Hidd el,így azért igen csekély lenne az esélye a terhességnek.

2016. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!