Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mivan ha valaki meggondolja...

Mivan ha valaki meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Felrakták már a tágítót de az illető mondjuk utána rá 2-3 órára vagy reggel meggondolja magát. Hogy veszik ki a tágítót?kinél volt ilyen?
2016. márc. 23. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Hat, nem tudom, de szerintem a tagito utan magatol is elmegy a baba, hisz nyitva a mehszaj. De igazabol nem tudom. Biztos nem kenyszeritik a mutetre, de nem hiszem, hogy megmarad a baba.
2016. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
ilyen szerintem nincs. aki eljut odáig, az biztos a döntésében. és amúgy se maradna meg a baba.
2016. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.De olvastam hogy volt aki a műtő asztalról szállt le és megszületett a baba.
2016. márc. 23. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Volt itt pár napja egy kérdés és ott válaszolt egy szülésznő. Legalábbis azt állította magáról. Ő írta, hogy kiveszik a tágító zselé maradványait ilyenkor és a többit Istenre bízzák. Nagy eséllyel elmegy a baba, de ha nem, akkor a nő végig veszélyeztetett lesz és valószínűleg korababát hoz majd világra.
2016. márc. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nemrég volt abortuszom és azt mondták bármikor meggondolhatom magam amíg el nem altatnak. Tágító után 2-3 órával már műtenek, szóval gyorsan kell gondolni. Egyébként a tágítót magától is kieshet, ezért felhelyezés után nem is szabad mozogni. De ebből én azt szűröm le, hogy nem olyan nehéz kivenni. Nekem senki nem mondta hogy tágító után már nincs vissza út.
2016. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nemrégiben fejlődési rendellenesség miatt volt terhességmegszakításom, és két orvos jelentette ki nagyon határozottan, hogy onnantól, hogy felhelyezik a tágítót, már nincs visszaút!

Elvben van egy minimális esélye annak, hogy nyitott méhszájjal is ki lehet hordani a terhességet, de onnantól kezdve veszélyeztetett terhesség, feküdni kell, nagyobb a fertőzésveszély, a koraszülés esélye, stb.

2016. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idézem a dokit:

"Alea iacta est".

Ezt mondta, amikor felhelyezte a lamináriát.

2016. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!