Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy kapcsolatban az egyik...

Ha egy kapcsolatban az egyik fél nem akar gyereket, de mégis becsuszik, akkor később meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Vagy inkább szakít a másikkal? Vagy belenyugszik és megbékélél vele? Fogja szeretni a gyereket?
2016. jan. 9. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs h becsúszik! Ha egyik akarja másik nem akkor védekezni kell. Ennyi. Lehet meggondolja magát és kell neki a gyerek, lehet lelép mint a fene aztán foghatod a fejed. Még olyannál is előfordul, hogy a pasi elmegy akik tervezték a gyereket, nem hogy egy olyan esetben ahol az apa nem is akarta. Kevés az esélye h marad.
2016. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi védekeztünk, mégis lett gyerek. (pharmatex, és úgy használtam, mint bármikor, az elmúlt 3 évben, én nem akartam MÉG gyereket, párom se, mégis lett - hálistennek)

szóval itt vagyunk mi példának - van olyan, hogy becsúszik!

----------------------------------

hogy hogy alakul, azt nem lehet megjósolni, nincs rá sablon.

én pl. nem terveztem, de mikor pozitív lett a teszt, ahelyett, hogy pánikba estem volna, határtalanul boldog lettem. pedig csak hetekkel korábban még hangsúlyoztam, boldog független, önző élet a gyerek nélküli élet! tudtam, hogy akarok, de ha rajtam múlott volna, még pár évet rátoltam volna (pedig 34 nyarat megéltem már)

örültem, izgultam, jajj, milyen jól éreztem magam :) meg is lepett :) :)

páromnak elmondtam, az megkukult vagy 2 órára, azt hittem átmegy forrest gump-ba, és elmegy futni 5-6 évre :):)

aztán annyit mondott: természetesen megtartjuk, ennek a gyereknek élnie kell. mikor a gyerek már érezhető volt (rugdosta a pocit) lelkesen tapogatta a hasam, hallgatózott, egyre lelkesebben tervezgetett és álmodozott, egyre átszellemültebb lett, és mikor a szülőszobán kibukkant a kis kobakja a kisfiunknak, akkor könnybe lábadt a szeme, és elérzékenyült, és onnantól kezdve szerelmes a gyerekbe...

nem tud nem szerelmes lenni a fiába na... :)

nálunk ez így ment.


szerintem egy jó ember nemhogy szereti, de egyenesen szerelmes lesz a gyerekébe! :)

aki meg rossz ember, az nem érdemes arra, hogy legyél neki te, legyen neki a gyerek. ennyi!

2016. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is becsúszott úgy hogy a doki szerint csak lombikkal lehetett volna gyerekem. Én már szerettem volna, de párom, bár akart babát, de még nem. Kiakadt mikor elmondtam neki, hogy terhes vagyok, de ismerem már 8 éve, tudtam, hogy nem hagy magamra. Az első 1 hónap nagyon nehéz volt, ő folyamatosan emlegette az abortuszt én meg sírtam. Aztán mikor már látta a vaksi szemével hogy mennyire szenvedek zokogva bocsánatot kért a viselkedéséért, azt mondta ő igazából örül a babának, csak fél és szörnyetegnek érzi magát. Megbocsájtottam neki. Onnantól kezdve teljesen megváltozott, tényleg örül a babának, minden ultrahangra elkísér. 5D-s ultrahangon könnybe lábadt szemekkel nézte a kislányunkat miközben szorította a kezem. Még a szülésnél is bent szeretne lenni, amin meglepődtem. Mondta, hogy ő akkor is sírni fog. Pedig amúgy nem egy síros típus, de mióta terhes vagyok mindenen meghatódik mint én. :D Örülök, hogy így alakult!
2016. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is mondhatnám, hogy becsúszott a baba, de tisztában voltunk vele, hogy nem atombiztos módszerrel védekezünk, és átbeszéltük előre, hogy mi lesz, ha becsúszik. Mivel egyikünk sem tartotta tragédiának, így csak naptármódszerrel és megszakítással védekeztünk. Nem is bizonyult elegendőnek... de kb. három nap alatt megbékéltünk a helyzettel, és már örülünk a babának.


Ha valamelyikünk nem akarta volna, akkor hatékonyabban védekeztünk volna.

2016. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!